Ваша Втіха

Виготовлення зовнішньої реклами

Козирьки

Козирьок – це перша річ, яка зустрічається при вході в будинок. Його конструкція повинна становити єдиний комплекс із вхідними дверима.    Необхідно, щоб вони відповідали в архітектурі і, звичайно, були гармонійними по стилю.

Окрему увагу варто приділити верхній частині козирька, на якій може скупчуватися сніг взимку, а в період відлиги – звисати бурульки. Козирьки можуть бути з прозорим і не прозорим верхом, а матеріали для їх виготовлення дуже різноманітні, найбільш популярними є сотовий полікарбонат, металопрофіль, композит і оцинкована сталь.

Скільки коштує?

Вартість козирька, як і інших металоконструкцій, залежить від розміру, застосовуваного матеріалу і складності виготовлення. У нас немає ціни за кв. метр! Так як, при такому прорахунку ціна виходить не точною, а іноді й завищеною. Ми виробляємо індивідуальний прорахунок кожного виробу, попередньо обговоривши з замовником матеріали, технологію виготовлення, і всі нюанси.

Вартість монтажу розраховується індивідуально під кожне замовлення окремо, після зняття замірів нашим технологом.

Для замовлення або отримання консультації, ви можете зателефонувати нам, написати листа на електронну пошту, або залишити заявку на сайті.

Чекаємо Ваших дзвінків!

Залишити заявку

×
Оставить заявку

×
Телефони:

тел: 050 845 06 21

тел.: 044 332 53 57

×
Телефоны:

тел: 050 845 06 21

тел.: 044 332 53 57

×