Ваша Втіха

Виготовлення зовнішньої реклами

Лайт бокс

Найбільш розповсюджений і економічний вид зовнішньої та внутрішньої реклами, що має широкий спектр використання із-за своїх характеристик:

ЛАЙТ БОКС ПРАВИЛЬНОЇ ФОРМИ

Завдяки контрастному дизайну та яскравому світінню,  світлові короба виділяючись на фоні звичайних вивісок, швидко привернуть увагу перехожих, та пасажирів транспорту, особливо в нічний час. Здебільшого лайтбокс кріпиться на дах закладу, чи монтується на його фасад. На сьогодні вони є невід’ємною частиною в оформленні торгової точки чи розважального закладу, так як 24 години на добу привертають увагу потенційних клієнтів


ЛАЙТ БОКС ФІГУРНИЙ

На відміну від лайт бокса правильної форми, фігурний лайт бокс повторює заданий контур, який може відображати чи то логотип, чи то будь-який предмет, який символізує напрям діяльності компанії, чи просто бути дизайнерською витівкою.


ЛАЙТ БОКС З КОНТРАЖУРОМ

Технологія застосування контражуру в лайт боксі являє собою додаткове підсвічення світлового короба з тильної сторони, чим робить лайт бокс оригінальним, стильним, та довершеним. Лайт бокс з контражурним підсвічуванням виглядає дуже ефектно, а при правильному підборі відтінку світла – багато та дорого. На сьогоднішній день кращого способу надати вивісці додаткової солідності ще не винайдено!


ЛАЙТ БОКС-ФЛАЖОК

Розміщується перпендикулярно до людського або транспортного потоку, з метою виділення об’єкту з-поміж інших, та привернення уваги перехожих. Переважно використовується в парі з іншими видами зовнішньої реклами.


ЛАЙТ БОКС З ОБ’ЄМНИМИ БУКВАМИ

В цьому виді лайт боксу, на відміну від вище згаданих, лицева сторона не підсвічується, а світло направляється на букви, з середини короба. В цьому випадку, букви можуть бути виготовлені за будь-якою існуючою технологією, тобто можуть бути просто світловими, чи з підсвіченням бокових сторін, або з використанням контражуру. Такий вид світлового коробу спеціально розроблений, для бюджетних рекламних проектів, в яких потрібно за мінімальні витрати, зробити зовнішню рекламу максимально стильною, та солідною.

ФРЕЗЕРОВАНИЙ ЛАЙТ БОКС

Цей вид лайт боксів вже давно завоював популярність, завдяки солідному вигляду і відносно не великій вартості, порівняно з іншими видами реклами. Виготовляється з композитних панелей, методом фрезерування. На відміну від «класичного» лайт боксу, в якому підсвічується вся лицьова частина, у фрезерованому боксі видно тільки вирізані частини, що робить виріб витонченим і оригінальним.

Залишити заявку

×
Оставить заявку

×
Телефони:

тел: 050 845 06 21

тел.: 044 332 53 57

×
Телефоны:

тел: 050 845 06 21

тел.: 044 332 53 57

×