Ваша Втіха

Виготовлення зовнішньої реклами

Острівець продажу

Торгові острівці розташовують в торгових центрах. Бізнес приносить прибуток, а товар рекомендують друзям і знайомим, якщо Ваша торгова марка яскрава і запам’ятовується. Підкреслити імідж компанії і представити товар у вигідному світлі, можна за допомогою привабливого торговельного острівця.
Тут не обійтися стандартними торговельними вітринами або прилавками. Необхідно виготовити торговий острівець на замовлення за індивідуальним проектом.

ТОРГОВИЙ ОСТРІВ – не просто функціональне обладнання, це потужний інструмент для проведення трейд-маркетингового заходу. Багато компаній використовують торгові острівці як основу для посилення іміджу і престижу торгової марки та додаткової реклами товару. Безумовно, виготовлення даного виду торгового обладнання сприятиме демонстрації кращих якостей продукції, притягуватиме покупців і збільшуватиме обсяг продажу товарів.

Реклама на місцях продажу повинна бути помітною і вигідно виділяти продукцію, чим максимально звузить варіанти вибору потенційного покупця і сконцентрує його увагу в момент здійснення покупки.
Торгові острівці демонструють не тільки всім улюблені продукти, а й новинки, які зазвичай ставляться вище або по центру, щоб відразу звернути увагу споживача на нову пропозицію. На такому стенді відвідувач може спробувати товар у справі, потримати його в руках, оцінити ергономічність, міцність і дати власну оцінку пропонованій продукції.
Споруда торгового острівця є потужним інструментом для підвищення продажу – підсвідомо покупець, який бачить, що ця продукція виділяється, що вона не просто розташована поряд з продуктами інших компаній, а стоїть на своєму власному місці – дає виключно позитивну оцінку компанії і прагне ознайомитися з її продукцією якомога ближче, чим підвищує відсоток продажу вашої продукції.

Виготовлення торгових острівців для оформлення місць продажу здійснюється з урахуванням побажань замовників: із захисною стелею і без, відкриті і закриті, з ролетами, мобільні, з висувними конструкціями, можуть бути оснащені вітринами, прилавками, стелажами, полицями, додатковим рекламним обладнанням (лайтбоксами, дисплеями, POS-матеріалами), а розмір торгового острівця залежить тільки від вашого бажання.

Використання торгових острівців дозволяє зменшити витрати на орендну плату, так як оренда торгового місця в торговому комплексі, як правило, дешевша, ніж оренда секції або відділу, а при правильному розташуванні торговельного острівця, дохід від нього, цілком можна зіставити з доходом від об’єкта, розташованого в капітальній будові при значному зниженні витрат.

Статистика показує, що якщо торговий острівець за своєю конструкцією та функціональністю повністю відповідає особливостям реалізованого товару, то це забезпечує стрімкий розвиток бізнесу.

Грамотне і оригінальне оформлення місця продажу завжди підвищує продаж будь-якого товару. Для посилення ефективності, сьогодні, як ніколи, необхідний комплексний підхід і дизайнерське рішення. Оригінальний дизайн, ззовні і в середині, може бути виконаний в стилі Вашого бренду, або в стилі, адаптованому під Вашу цільову аудиторію.
Дизайн і естетика острівця свідчить про високу якість пропонованої продукції. Дизайн виконується з урахуванням побажань замовника і вимог, пропонованих торговими комплексами.

І ТАК, ВИДІЛИМО ГОЛОВНІ ПОЗИТИВНІ МОМЕНТИ ВИКОРИСТАННЯ ТОРГОВИХ ОСТРІВЦІВ:
1. На невеликій площі легше презентабельно розташувати велику кількість товару.
2. Вигідне розташування привертає увагу потенційних покупців, що підвищує можливість вчинення ними імпульсивних покупок.
3. Завдяки привабливому естетичному вигляду, вони є красивим і функціональним елементом інтер’єру.
4. Економія на орендній платі, адже оренда одного місця дешевша, ніж оренда відділу або секції.
5. Мобільність – без проблем можуть бути встановлені в потрібній частині ТРЦ або конкретного відділу.

Якщо ви хочете звернути на себе увагу, підвищити ефективність рекламних кампаній і престиж своєї компанії, обов’язково задумайтесь над спорудою торгового острівця. Це дуже дієвий інструмент, який допоможе вам добитися своїх цілей з мінімальними витратами і максимальною віддачею.

Вартість виготовлення торгового острівця розраховується індивідуально!
Замовити торговий острівець, або отримати консультацію, ви можете, зателефонувавши за телефоном 044 332 53 57, 050 845 06 21, або залишивши заявку на сайті.

Залишити заявку

×
Оставить заявку

×
Телефони:

тел: 050 845 06 21

тел.: 044 332 53 57

×
Телефоны:

тел: 050 845 06 21

тел.: 044 332 53 57

×