Ваша Втіха

Виготовлення зовнішньої реклами

Ресепшн

Будь-який далекоглядний керівник зобов’язаний дбати про імідж своєї компанії. Перше враження про фірму складається не тільки з приємного ввічливого спілкування співробітників з клієнтами, ексклюзивних пропозицій, які надає Ваша компанія, а й від організації внутрішнього простору офісного приміщення. Важливу роль у визначенні  успішності і прогресивності компанії відіграють стійки-ресепшн, які першими «зустрічають» клієнтів при вході в офіс. Навіть симпатичний адміністратор не зможе врятувати положення і залучити самого невибагливого клієнта, якщо його робоче місце – це старомодний, непривабливий офісний стіл. Тому вибору такого елемента меблів як стійки – ресепшн потрібно приділяти пильну і серйозну увагу. Пам’ятайте, що стійки – ресепшн повинні бути не тільки функціональними і ергономічними, а й відповідати загальному стилю вашої компанії.

Стійки – Ресепшн – РІЗНОМАНІТНІСТЬ ВИБОРУ
Вибір стійки – ресепшн, в першу чергу, залежить від площі приміщення, де планується адміністративна зона. Стійки – ресепшн мають різноманітну конфігурацію: пряму, кутову, хвилеподібну, овальну і напівкруглу. Функціональність конструкції дозволяє економічно розмістити стійку-ресепшн навіть на невеликому просторі офісного приміщення. Виробництво і виготовлення офісних стійок – ресепшн виконується із сучасних конструкційних матеріалів, таких як: ПВХ, ДСП, МДФ, пластик, метал, алюміній, скло, ламінат. При виробництві та закріпленні деталей всіх рецепцій використовується сучасна фурнітура високої якості від найкращих виробників меблевої продукції.
Як правило, стійки – ресепшн мають дві основні частини – стільниці. Верхню – «офіційну» і нижню – «додаткову», призначену для комп’ютера і документації. Але це, мабуть, і всі подібності стійок – ресепшн. Колір, форма, конструкція і дизайн мають кардинальні відмінності. При виборі стійок – ресепшн необхідно звернути увагу і на форму. Ми запропонуємо різноманітні моделі: від економічних варіантів до зразків еліт-класу. А широкий асортимент меблевого приладдя і аксесуарів дозволить втілити в життя будь-яку креативну ідею.
Компанія «Ваша Втіха» пропонує стійки – ресепшн, офісні меблі, офісні перегородки від кращих європейських і вітчизняних виробників. Ціни на офісні меблі, стійки – респшн приємно здивують навіть найвимогливіших клієнтів.

Залишити заявку

×
Оставить заявку

×
Телефони:

тел: 050 845 06 21

тел.: 044 332 53 57

×
Телефоны:

тел: 050 845 06 21

тел.: 044 332 53 57

×