Ваша Втіха

Виготовлення зовнішньої реклами

Рухомий рядок

З усіх видів зовнішньої реклами, світлодіодне табло на даний момент самий універсальний і ефективний засіб подання реклами та інформації. Світлодіодний рухомий рядок має низку переваг перед стандартними рекламними рішеннями. Статичні рисунки вже не так цікаві, як динамічне зображення. Доведено, що зір людини мимоволі реагує на рухомий графічний ряд, і викликає цікавість у 98% потенційних покупців.

Універсальність електронних табло забезпечується тим, що на них можна виводити будь-які обсяги інформації, регулювати швидкість подачі, частоту і оновлення даних. Можливість відображення буквеної, цифрової і графічної інформації у форматі GIF, JPG, JPEG, PNG і т.д.! Велика кількість анімаційних та мультимедійних ефектів, вбудований годинник і календар, можливість задати час і дату, регулювання яскравості і багато іншого!

Завдяки цим світлодіодним конструкціям можна легко і зручно транслювати інформацію, рекламувати товари і послуги, розміщувати логотипи і торгові знаки для більшої впізнаваності, відображати контактні дані, інформувати про важливі новини і знижки! Інформацію добре видно на великій відстані, привертає до себе увагу своєю яскравістю, дозволяє швидко оновлювати інформацію і відмінно працює як ефективний рекламний носій!

Світлове табло з рухомим рядком конструюється з світлодіодних модулів, може мати будь-які габарити і розміри, легко монтується і встановлюється в зручній точці приміщення або на фасаді будівлі, а залити нову інформацію простіше простого, необхідно просто вставити флешку з даними в USB, або передати їх по WI-FI, і через 10 секунд все готово, інформація вже транслюється на екрані.

Наша продукція чітко розділяється на два види: для внутрішнього і зовнішнього застосування. Ступінь захисту компонентів відповідає нормам, вироби витримують температурні перепади, матеріал корпусу – пластик чи алюміній, світлодіоди розраховані на тривалий термін експлуатації. Ми забезпечуємо гарантійне обслуговування протягом 1 року.

У комплекті з рухомим рядком йде якісне програмне забезпечення, з яким легко і швидко розібратися зможе навіть новачок. За допомогою даної програми на LED табло можливо відображати будь-яку інформацію, графіку, анімацію і відео.

Замовити рухомий рядок, або купити вже готове світлодіодне табло ви можете, зателефонувавши за телефоном 044 332 53 57, 050 845 06 21, або залишити заявку на сайті.

Залишити заявку

×
Оставить заявку

×
Телефони:

тел: 050 845 06 21

тел.: 044 332 53 57

×
Телефоны:

тел: 050 845 06 21

тел.: 044 332 53 57

×