Ваша Втіха

Виготовлення зовнішньої реклами

Виготовлення штендерів

Рекламний штендер – це одно або двухстороння мобільна рекламна конструкція, яка розташовується на вулиці поблизу компанії, яку він рекламує.

Свою заслужену популярність рекламний штендер завоював завдяки невеликій вартості, і при цьому прекрасній ефективності. Для підприємців-початківців і невеликих фірм, рекламний бюджет яких не дуже високий, штендер є справжнім «рекламним порятунком». Мимоходи використовують не тільки «новачки» тієї чи іншої сфери бізнесу, а й досить солідні компанії, які міцно стоять на ногах.

Безсумнівно, головний плюс – це його мобільність. Такий рекламний носій можна встановити де завгодно, а в нічний час занести в приміщення, щоб він не постраждав від рук вандалів. До того ж, якщо компанія буде переїжджати в інший офіс чи приміщення, рекламний штендер легко «переїде» разом з нею, на відміну від громіздкої вивіски, яка прикріплена до фасаду будівлі.

Ще однією перевагою штендера – є швидкість його виготовлення яка не займає більше 1-2 робочих днів.

Всі ці плюси, роблять штендер одним із самих популярних рекламних виробів в Європі. Особливою популярністю штендери користуються у невеликих кафе, ресторанах, магазинах, бутіках, офісах та банках.

Останнім часом досить часто використовують крейдяні штендери (на них пишуть меню власники невеликих кафе).

Найбільш поширеними конструктивними рішеннями є: металевий каркас (труба 20х20мм.), і рекламне поле з оцинкованої сталі, або композиту. Лицеву поверхню штендера також можна виготовити з пластика, але цей матеріал менш стійкий до впливів навколишнього середовища і вандалізму. На рекламне поле наноситься зображення, необхідне замовнику (зазвичай це ламінована вінілова плівка).

Наша компанія виготовляє як штендери стандартних розмірів, так і на основі індивідуальних побажань замовника, можливе виготовлення фігурнихмимоходів(наприклад, у вигляді людини).

Наша компанія має величезний досвід з виробництва та виготовлення штендерів, завдяки чому їх виготовлення займає мінімальний час.

Залишити заявку

×
Оставить заявку

×
Телефони:

тел: 050 845 06 21

тел.: 044 332 53 57

×
Телефоны:

тел: 050 845 06 21

тел.: 044 332 53 57

×