Ваша Втіха

Виготовлення зовнішньої реклами

Таблички кабінетів

Таблички кабінетів – дуже важливий предмет інтер’єру будь-якої компанії. Офіс має справити хороше враження на клієнта, і важливу роль в цьому гратимуть офісні таблички на дверях. Напевно, у Вас залишався неприємний осад, та враження скрупульозності про офіс, в який ви заходячи в справах, бачили роздрукований аркуш А4 на дверях офісу. А саме з цього і формується враження про компанію.

Таблички на дверях кабінетів, чи технологічних кімнат, дозволяють легко орієнтуватися в приміщенні і повідомляти необхідну інформацію. Таблички кабінетівможна розділити на дві групи: односторонні і двухсторонні.

Односторонні таблички, закріплюються на двері і повідомляють інформацію про приміщення за дверима. Це може бути номер кабінета, посада та ПІБ того чи іншого працівника. Також на дверних табличках може міститися інформація про графік роботи, або назва організації. Таблички на дверях істотно допомагають офіснійнавігації, якщо приміщення займає велику площу. Досить часто використовують тимчасові таблички на двері, які сповіщають відвідувачів про перерву, переговори, з вимогою не входити, чи не турбувати.

Двосторонні таблички найбільш поширені в магазинах, кафе та ресторанах. Такі таблички зазвичай кріпляться на скляні двері присоскою. Найпоширенішим прикладом є табличка «відчинено-зачинено».
Матеріали для виготовлення табличок можуть бути різними. Найдешевшим варіантом є пластикові таблички, які легко закріпити на двухсторонній скотч, або за допомогою саморізів. Більш дорогими, та безсумнівно елітними вважаються металеві таблички. Це може бути алюміній, сталь або латунь.
Компанія «Ваша втіха» виготовляє всі види табличок кабінетів, використовуючи тільки високоякісні матеріали, та сучасні технології. Ми маємо величезний досвід виробництва цих важливих носіїв інформації, і можемо запропонувати Вам таблички кабінетів будь-яких розмірів і форми. Завдяки використанню якісних матеріалів, офісна табличка, виготовлена нашою рекламно-виробничою компанією, прослужить Вам дуже довгий час.
Залишити заявку

×
Оставить заявку

×
Телефони:

тел: 050 845 06 21

тел.: 044 332 53 57

×
Телефоны:

тел: 050 845 06 21

тел.: 044 332 53 57

×