Цінник

Цінником, як правило, називають покажчик ціни і розцінок на товар, який розташований на вітрині магазину. Такий цінник є найважливішим атрибутом торговельної діяльності. Головне завдання цінника донести до покупця інформацію про виробника товару, його властивості, та звичайно ж, про його ціну.

На думку маркетологів, в сучасній торгівлі цінники є одним з важливих атрибутів створення фірмового стилю компанії, які оригінально доповнюють оформлення, і добре сприяють продажу практично всіх видів товарів.

Адже, як правило, сучасний покупець приділяє величезну увагу інформації, яку містить цінник, а саме тому сучасні цінники є одним з найголовніших і найперспективніших pos-матеріалів. При цьому, ці pos-матеріали будуть виступати в ролі візитної картки товару і виділяти асортимент товарів певного виробника із загальної маси представлених, а також будуть виконувати потрібний візуальний ефект, притягуючи своїми незвичайними формами та кольорами погляд потенційних покупців. Такий цінник психологічно робить товар для клієнта більш цікавим і якісним.

Тому, щоб цінник міг привертати увагу покупців, обов’язково слід звернути увагу на наступні складові успішного варіанту цього POS обладнання.

Одним з головних складових аспектів залучення уваги до ціннику є його колір.Так, наприклад, на думку вчених, для залучення уваги до непродовольчих товарів, краще використовувати яскраві кольори – червоний, оранжевий або жовтий. Другим важливим фактором є форма цінника, саме вона відповідає за запам’ятовування потенційним покупцем потрібної інформації про товар і, як правило, прості і не мудрі форми легше і простіше читаються і запам’ятовуються покупцем. І нарешті, останній фактор, потрібний для створення цінника – це шрифт, яким написано інформацію про товар. Величезну роль у сприйнятті людиною тексту, грає ряд специфічних поєднань шрифта та кольору. Колір шрифту та фону мають бути, перш за все, контрастними і чим різкіше буде виділятися стиль шрифту на тілі цінника, тим він легше буде сприйматися і читатися.

Залишити заявку

×
Оставить заявку

×
Телефони:

тел: 050 845 06 21

тел.: 044 332 53 57

×
Телефоны:

тел: 050 845 06 21

тел.: 044 332 53 57

×