Оформлення офісів

Ми допоможемо оформити Ваш офіс так, щоб Вашим співробітникам було комфортно в ньому працювати, а клієнтам приємно відвідувати. Інтер’єр офісу залежить від багатьох речей: від планування, освітлення, розташування вікон, дизайнерських витівок та багато іншого.

Наша компанія пропонує Вам оформлення офісу вініловими плівками, композитними матеріалами,  офісною навігацією, тонуванням скла, офісними табличками і світловими коробами. Окремої уваги заслуговує зона ресепшен, з якою клієнти стикаються в першу чергу.

Комплексне оформлення офісу створить оновлений вигляд приміщення, та підкреслить стиль і дизайн компанії. З розробкою дизайну Вам допоможуть наші професійні дизайнери. Ви наочно побачите свій офіс на комп’ютерній моделі з елементами оформлення, та при бажанні, зможете змінити його, або додати щось своє.

Певних матеріалів для оформлення офісу не існує, оскільки кожне замовлення індивідуальне. Якщо Вам необхідно оформити офіс, зателефонуйте нашому менеджеру і він проконсультує Вас про варіанти оформлення, матеріали і вартість робіт.


Comments are closed