Реклама на авто


Реклама на автотранспорті досить ефективна завдяки високій мобільності.
Машини наземного транспорту, будь-то автобус, легковий чи вантажний автомобіль, являють собою рекламну площину, яка переміщається по багатокілометрових маршрутах, охоплюючи центр, торговельні вулиці, спальні райони, щодня потрапляючи в поле зору пішоходів, пасажирів, водіїв, тобто потенційних клієнтів.
Досить ефективна реклама на автотранспорті для компаній, що мають власний парк автомобілів, оформлення якого в єдиному корпоративному стилі, підкреслить солідність компанії і дозволить нагадувати про себе всім учасникам дорожнього руху, в т.ч. і переходам.
Використовуючи рекламу на автотранспорті, ви отримуєте наступні переваги по відношенню з іншими видами зовнішньої реклами:
• Географія розповсюдження реклами. Немає строгої прив’язки до однієї місцевості, тобто протягом дня Вашу рекламу побачать сотні тисяч людей, тим самим буде досягнутий високий ступінь сприйняття.
• Видимість. Якісно і барвисто виконане рекламне зображення виділить автомобіль з потоку машин і зверне на себе увагу оточуючих.
• Дешевизна. Ви отримуєте своєрідний щит зовнішньої реклами, але мобільний і за ціною набагато дешевший, який буде ефективно працювати для Вас протягом довгого часу.
Ми використовуємо для реклами на авто, і авто тюнінгу:
- спеціальні високоякісні вінілові плівки, призначені для використання в агресивному середовищі.
- друк на плівці тільки в фото якості (1440 dpi), з наступною ламінацією, яка захистить зображення від механічних впливів.
- для нанесення на скло використовуємо перфоровану і прозору плівку, щоб забезпечити видимість.
- спеціальні плівки з ефектом «хамелеон», «карбон»
- світлоповертаючу плівку для спец автомобілів.
Завдяки автонаклейкам, ви можете надати своєму автомобілю оригінальний і красивий вигляд, витративши на це відносно мало коштів і зусиль.
СВІТЛОВА РЕКЛАМИ НА АВТО – лайт бокси.
Найбільш розповсюджений розмір 1200х400мм. Світловий короб має дві світлові площини (лицеві акрилові поверхні, обклеєні  світлорозсіючою плівкою з високою якістю друку та подальшою ламінацією), металокаркас, підсвічування – світлодіодні модулі, які працюють від 12 В (робота від прикурювача).
Можливе виготовлення коробів нестандартних розмірів і форм.
Ви можете надати нам свій власний ескіз, по якому буде зроблена ваша транспортна реклама на машину.
Якщо Ви не можете визначитися як оформити свій автомобіль, можете замовити у нас розробку дизайну по оформленню автомобіля.


Comments are closed