Ваша Втіха

Виготовлення зовнішньої реклами

Вхідна група, Рекламне оформлення фасаду, Фріз

Вхідна група – це комплексне рекламне оформлення входу в заклад, яке переважно включає в себе: виготовлення та монтаж козирка – навісу, дверей та вікон, декоративних колон, покриття стін декоративними матеріалами, а також організацію освітлення.

Вхідні групи ефектно виділяються, на будь-якому будинку, несуть рекламну функцію, а за рахунок оформлення згідно стилю компанії, вони підвищують впізнаваність бренду, додають престиж компанії, захищають людей, які входять та виходять від атмосферних опадів, а в темний час доби створюють додаткове освітлення.

РЕКЛАМНЕ ОФОРМЛЕННЯ ФАСАДУ

Рекламне оформлення фасаду – це комплекс робіт, які включають: оформлення вхідної групи, фасаду, фрізу, вітрини чи вивіски.

Фасад, вхідна група, вивіска – це лице будь-якого бізнесу, чи то це буде банк, магазин, ресторан, кафе, СТО чи то заклад сфери послуг. Згідно досліджень спеціалістів, успіх бізнесу більш ніж на 60 % залежить від того, яка вивіска розміщена на вході в той чи інший заклад, при цьому дуже важливо, щоб фасад був оформлений згідно стилю та виду його діяльності.

Оформлення фасаду – це не вимушені витрати, а інвестиції в бізнес, які обов’язково приведуть за собою додатковий потік клієнтів чим збільшать прибуток компанії.

Під оформленням фасаду розуміється комплекс робіт, направлених для надання фасаду нового виду. Якщо ви вирішили обновити фасад, найкращий варіант – це зашити його композитним матеріалом чи сайдингом. Ця технологія називається: «Дихаючий фасад», тобто стіни не потребують ніяких додаткових робіт. При зашивці фасаду спочатку на стіні споруджується несущий каркас, який потім обшивається фасадним матеріалом. Оформлення фасаду виконується різними матеріалами – деревом, металом, склом, композитом, ПВХ. Крім зовнішніх естетичних якостей, набутих спорудою, значно підвищується теплоізоляція будівлі. Легкі каркасні дихаючі фасади дозволяють сховати не тільки всі недоліки, а також елементи комунікацій – труби, електропроводку та інше.

Професійно оформлений фасад надає закладу привабливості, виразності та індивідуальності. Якщо Вам необхідно оформити фасад чи виготовити рекламну вивіску, зверніться до нас, і наші спеціалісти допоможуть Вам з вибором конструкції, та безкоштовно проконсультують з питань виготовлення зовнішньої та внутрішньої реклами.

ФРІЗ

Рекламний фріз – це серйозна форма зовнішньої реклами. Фріз підкреслює розмах Вашого бізнесу, показує, що Ваше підприємство – це не кімнатка за дверима з табличкою, а значна частина будівлі. Рекламний фріз досить часто використовується в якості несучої конструкції (основи) для розміщення на ньому додаткових рекламно-інформаційних елементів (букв, логотипів та інше).

Декоративні фрізи можуть бути світловими, і виготовлятися за принципом лайтбоксів, що дозволяє всій поверхні освітлюватися, та не світловими, які виготовляються з композитного матеріалу, пластику чи металу, а якщо необхідно підсвічується в нічний час за допомогою зовнішніх світильників.

Рекламний фріз конструктивно ділиться на наступні частини:

силову конструкцію несучої рами;
лицеву поверхню (світлорозсіювальна банерна тканина ПВХ з рекламним зображенням);
внутрішнє підсвічування рекламного фріза, забезпечується люмінесцентними світильниками, або світодіодами.

Залишити заявку

×
Оставить заявку

×
Телефони:

тел: 050 845 06 21

тел.: 044 332 53 57

×
Телефоны:

тел: 050 845 06 21

тел.: 044 332 53 57

×