Ваша Втіха

Виготовлення зовнішньої реклами

Світлодіодні вивіски

Вивіски з відкритими світлодіодами — нове покоління зовнішньої та внутрішньої реклами.

Яскраві та привабливі LED вивіски з відкритими світлодіодами,  сприяють приверненню уваги покупців і відвідувачів на 100%, навіть боковим зором. Вони дозволяють динамічно і яскраво донести до споживачів інформацію про послуги і товари. Крім того, за їх допомогою ви можете продемонструвати високий імідж своєї компанії.

Особливістю таких вивісок є те, що яскравість світлового потоку привертає увагу навіть в день, що до цього не робив жоден вид світлової реклами.

Завдяки високому ресурсу, низькому енергоспоживанню і пожежній безпеці, світлодіодні вивіски будуть максимально ефективно працювати на Вас.

За допомогою послідовно розташованих світлодіодів можна створювати різноманітні написи і зображення для аптек і кафе, магазинів і автозаправок, банків і клубів. Раніше для цих цілей використовувались трубки, наповнені неоном, у яких був значний недолік – “неон” дає світло “навколо”, через що здалеку зображення зливається. Світлодіоди світять тільки вперед, дозволяючи створювати яскраві чіткі контури букв і зображень на плоскій поверхні. Тому світлодіодні вивіски виглядають виключно ефектно, як на вулиці, так і в будь-якому інтер’єрі.

Цей вид зовнішньої реклами володіє ще однією переважною особливістю – невеликою ціною і малими експлуатаційними витратами.

Переваги вивісок з відкритими світлодіодами:

  • яскравість на 20 % більша, ніж у неона, який до сьогодні вважався найяскравішим елементом світла в зовнішній рекламі;
  • висока економічність;
  • 100 % привернення уваги та виділення Вашого закладу з-поміж інших
  • широкий діапазон робочих температур;
  • більший ресурс експлуатації;
  • стабільний світловий потік;
  • електро та пожежна безпека
Залишити заявку

×
Оставить заявку

×
Телефони:

тел: 050 845 06 21

тел.: 044 332 53 57

×
Телефоны:

тел: 050 845 06 21

тел.: 044 332 53 57

×