Металоконструкції

Вироби з металу на замовлення

Металоконструкції Київ, виготовлення та встановлення

Виготовляємо ковані вироби з металу на замовлення за кресленнями замовника, типовими зразками або з попередньою розробкою індивідуального дизайну.

У нас можливо замовити вироби з металу:

  • металоконструкції для вікон: віконні решітки, ґрати для балкона, решітки для дверних отворів, тамбурів;
  • металоконструкції для входу: ковані козирки, навіси, металеві перила;
  • вуличні металоконструкції: альтанки, навіси для автомобілів, теплиці, літні тераси, мангали тощо;
  • металеві огорожі: ковані ворота, хвіртки, каркаси та грати для огорожі;
  • металеві меблі, полиці, металеві стелажі, шафи.

Ковані вироби: захисні решітки на вікна, металеві ворота, огорожа, альтанки, мангали

Ковані вироби та металоконструкції користуються значним попитом. Металеві вироби – це не лише оригінальне оформлення для житлового чи комерційного приміщення, але й захисні конструкції для вікон, балконів, дверей. Ковані та металеві ворота та огорожі, хоч і недешевий варіант відгородити свою територію, але враховуючи термін їхньої експлуатації, ефектний зовнішній вигляд та надійність, вже століттями визнаються найбільш вигідним варіантом.

Металеві меблі, шафи, металеві стелажі – надійні та довговічні меблі для ресторанів, барів, торгових точок, складських приміщень. Через міцність конструкції та тривалий строк служби заслужили свою популярність і вуличні металоконструкції: альтанки, навіси для автомобілів, тераси, каркаси для теплиць.

Замовити металоконструкції для вікон: решітки віконні, захисні решітки для балконів

Замовити решітки на вікна можливо обравши серед представлених на нашому сайті стандартних варіантів, а можливо надати власне креслення або надіслати нашим дизайнерам свій малюнок для розробки креслення.

Навіси металеві, виготовлення на замовлення

Навіси металеві використовуються для різних цілей – облаштування місць відпочинку, відкритих вуличних торгових точок, для критих паркінгів під авто, тощо. Такі навіси можуть бути виконані і як стаціонарний об’єкт, так і як переносна каркасна сбірно/розбірна конструкція.

Металеві огорожі: ковані ворота, хвіртки

Замовити металеву огорожу можливо будь-якого формату та розміру. На сайті представлені типові популярні варіанти оформлення кованих огорож, але ми можемо виготовити металеву огорожу, ковані ворота, хвіртки і за вашими кресленнями або під індивідуальний дизайн.

Ковані вироби на замовлення, металоконструкції Київ

Замовити металоконструкції та ковані вироби ви можете зв’язавшись з нами будь-яким зручним способом: через форму замовлення, онлайн-чат або за телефонами зазначеними на сайті. Вироби з металу на замовлення виготовляються після попереднього обговорення деталей замовлення, розрахунку вартості готового виробу, затвердження креслення та інших технічних аспектів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.