Наші ціни

Ціна рекламної продукції та послуг

Шановні клієнти! Ми розробляємо і виробляємо якісну, а головне – ефектну та ефективну рекламну продукцію, це креативна реклама, виготовлена ​​на якісних носіях, яка варта вкладених коштів, а тому ми не будемо Вас заманювати обіцянками, що це дешево.

Ціна рекламної продукції повністю відповідає поточній вартості сировини, матеріалів, комплектуючих та складності виконання замовлення. Тому, ціна рекламної продукції в РПК «Ваша Втіха» буде прийнятна для будь-якого клієнта, який прагне просувати власний бізнес та обізнаний з діапазоном ціни рекламної продукції в інших рекламних компаніях Києва.

Вартість послуг на виробництво рекламної продукції розраховується в кожному випадку індивідуально.

В розрахунках вартості рекламної продукції враховуються – ціна дизайну, ціна виробу, вартість установки (поклейки, розтяжки), вартість комплектуючих (каркаси, кріплення тощо).

При серійному виробництві, при великих обсягах замовлення, при замовленні комплексного рекламного оформлення Вашого закладу і для наших постійних клієнтів, ми готові надати розумні знижки.

Рекламна компанія «Ваша Втіха» – цінова політика

Наявність власної виробничої бази дає нам можливість не вдаватись до послуг посередників при виконанні Вашого замовлення, а тому, наша рекламна компанія може самостійно реалізовувати всі етапи в рекламному оформленні барів, ресторанів, офісів та торгових точок, починаючи з розробки дизайн-макету, до установки та підключення рекламних носіїв на об’єкті.

Скористайтесь формою для замовлення або зателефонуйте для викладу змісту Вашого замовлення і ми швидко розрахуємо попередню вартість та строки виконання.

При попередньому замовленні менеджери проконсультують Вас щодо всіх складових ціни. Ви можете обрати з якого матеріалу виготовити рекламну продукцію, а про різницю у вартості аналогічних виробів в залежності від матеріалів, типу кріплення, електроживлення, тощо, інформацію нададуть наші менеджери.

В разі замовлення зовнішньої реклами (лайтбокси, вивіски, банери, рухомий рядок) просимо Вас надавати інформацію і про місце їх подальшої установки (бажано надати фото). Вартість послуги буде прорахована індивідуально, виходячи зі складності встановлення, необхідності виконання спеціальних підготовчих робіт та облаштування спеціальних кріплень на місці монтажу.

Вартість поліграфічної продукції залежить від типу і якості друку, виду та щільності паперу, розмірів полотна. Але в будь-якому випадку, вартість одиниці поліграфічної продукції тим нижче, чим вище замовлений тираж.

Рекламна компанія «Ваша Втіха» здійснює свою діяльність в місті Київ, а також по області, і по всій Україні. Ми приймаємо замовлення будь-якого ступеня складності на:

  • виготовлення зовнішньої та внутрішньої реклами,
  • друк рекламної поліграфічної продукції,
  • виготовлення POS-матеріалів.

Яскраві вивіски, лайтбокси та світлові об’ємні букви, оригінальна поклейка вітрин плівками, тонування та поклейка реклами на автомобілі, штендери та ростові фігури, повноколірний друк на самоклеючій плівці для поклейки на будь-які поверхні, накатка на пвх, створення рекламних інсталяцій, виробництво брендованих стійок для товарів, оформлення місця та точок продажу, виготовлення барних стійок та ресепшн – це тільки невелика частина наших можливостей.

Звертайтесь! З нами Ви не витрачаєте гроші, а вкладаєте їх у свій розвиток!

Залишити заявку

×
Оставить заявку

×
Телефони:

тел: 050 845 06 21

тел.: 044 332 53 57

×
Телефоны:

тел: 050 845 06 21

тел.: 044 332 53 57

×