Решітки на вікна

Решітки на вікна та решітки для балкону у наш час служать не тільки як декоративно-охоронний елемент для стильного дизайну фасаду будівель та захисту приміщень від зловмисників на 1-2 поверхах. Сьогодні, на тлі військової агресії, металеві решітки на вікна все частіше встановлюють і для захисту від наслідків бомбардувань, тепер, грати на вікна набули актуальності на будь-яких поверхах будівель, їх встановлюють також на підвальних приміщеннях та на горищах.

Захисні грати на вікна, ковані решітки для балконів

Надійні захисні грати на вікна замовити варто не тільки для захисту та декору фасадів житлових будівель, а й для комерційних об’єктів – ресторанів, барів, офісів, банків, ломбардів та інших установ. Не будуть зайвими грати на вікнах та металеві решітки для захисту магазинів.

На нашому сайті ви можете обрати та замовити решітки віконні для будь-яких приміщень, ми розробляємо дизайн, виготовляємо та встановлюємо якісні металеві грати на вікна в Києві та у межах області. 

Металеві решітки для вікна, балкону – асортимент, характеристики

Металеві решітки для вікна зварюються із сталевих прутів діаметром 8-15 мм. Обирати дизайн можливо за формою прута (кругла, кручена, квадратна, гнута, пряма). Також необхідно визначити оптимальну щільність розміщення прутів та загальний дизайн візерунку; місце монтажу – зовні чи всередині вікон; тип решіток – «глухі», чи такі, що відчиняються, або ж комбінований варіант з стаціонарним контуром та елементами, які відчиняються.

Решітки віконні, решітки для балконів, металеві грати для дверей виготовляються під реальні розміри із запасом для організації надійних кріплень металоконструкції, тому звертаємо вашу увагу на необхідність проведення точних попередніх замірів. На віконні решітки ціна визначається окремо для кожного замовлення виходячи з габаритів виробу та складності робіт.

Решітки віконні бувають різних типів та конфігурацій:

  • елегантні декоративні решітки для вікон, балконів, лоджій, поручнів, огорожі терас, камінів, альтанок;
  • декоративно-охоронні грати для захисту приватних будинків, квартир, офісів, магазинів, установ, виробничих приміщень;
  • спеціалізовані захисні решітки для фінустанов, банків, промислових об’єктів.

У нас можливо замовити решітки віконні різних конфігурацій:

  • Прямі решітки на вікна та балкони
  • Гнуті решітки на вікна (форма «цибуля»: вигнуті знизу, звужені до верху)
  • Ковані решітки на вікна та балкони
  • Решітки на балкон, лоджію
  • Захисні решітки на двері
  • Ковані віконниці, металеві перегородки
  • Решітки для тамбуру, дверного отвору, грати для підвалу, складських приміщень, тощо.

Виготовляємо будь-які нестандартні металоконструкції за ескізами та кресленнями замовника.

Решітки для вікна, балкону, літньої тераси можуть бути виготовлені з елементами ковки що надає виробу ексклюзивний і декоративний вигляд.


ЕСКІЗИ РЕШІТОК

Замовити решітки на вікна, виготовлення та монтаж

Забезпечуємо виготовлення решіток на вікна, у нас можливо замовити решітки на вікна як стандартних зразків, так і ковані віконні решітки за індивідуальним дизайном. На віконні решітки ціна залежить від форми металевих прутів, їх товщини та розміру кованої конструкції. Пропонуємо виготовлення стаціонарних («глухих») решіток, та ковані решітки, які можливо відчиняти та зачиняти. Решітки для балконів можуть бути виготовлені комбінованої конструкції у поєднанні стаціонарних та динамічних елементів. Можлива установка віконних решіток як ззовні, так і всередині приміщення, за бажанням клієнта.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.