Брендування торгових точок і торгового устаткування

Замовити брендінг – основний фактор просування бізнесу

Замовити брендінг варто для популяризації та просування торгової точки, окремих товарів та новинок, послуг, що надаються, продукції, що виготовляється. Брендінг в Києві передбачає формування у потенційних споживачів чіткого образу про Ваш бізнес, товари таі послуги, в першу чергу, брендінг – це налаштування комунікацій зі споживачами.

Брендінг в Києві передбачає вивчення ринку та вироблення стратегії позиціонування компанії, просування власної продукції або послуг, розробку імені (brand name), логотипу, слогану, комплексу образів візуальної та вербальної ідентифікації. Брендінг в Києві – це також подальша розробка системи використання засобів зовнішньої та внутрішньої реклами з застосуванням розроблених іміджевих образів. Так, товарний знак, логотип, brand name та інші складові бренду і фірмового стилю переносяться на вивіски, вітрини, сітілайти, лайтбокси, білборди, тиражуються у листівках, брошурах, флаерах та інших рекламних носіях.

Брендування торгівельних точок, товарів і компаній

Брендування торгівельних точок та товарів включає декілька етапів:

  • Розробка ідеї, концепції позиціонування бренду, опрацювання ескізів;
  • Розробка логотипу бренду, товарного знаку і загального візуального образу;
  • Вироблення фірмового стилю – єдиного підходу до візуального (а часто і вербального) оформлення, образів, знаків, шрифтів, кольорів та символів у рекламі фірми або товарів.
  • Розробка брендбуку / гайдлайну.

Розробка фірмового стилю і бренд-іміджу

Розробка фірмового стилю – одна зі спеціалізацій рекламної компанії «Ваша Втіха». Наші фахівці не тільки виконають роботи з розробки всіх складових фірмового стилю та представлять їх Вам на моніторі комп’ютера, але й виготовлять всі види реклами – вивіски, вітрини, банери, лайтбокси, промо-стенди, сітілайти, забезпечать друк іншої іміджевої продукції – папок, календариків, брошур, листівок, тощо.

У нас Ви можете замовити брендінг, розробку фірмового стилю або окремі його елементи. Креативні дизайнери рекламної компанії «Ваша Втіха» виконають розробку логотипу, підберуть виразну гаму фірмових кольорів, комплект шрифтів та інші стандартні компоненти.

Розробка брендбуку / гайдлайну

Розробка брендбуку/ гайдлайну виконується з обов’язковим створенням комплекту всіх документів бренду. РПК «Ваша Втіха» надає своїм клієнтам повний комплект документів, зразків і електронних файлів, які містять всі елементи розробленого бренду, і забезпечують подальше їх використання.