Табло обмін валют

Замовити табло обмін валют для обмінних пунктів та банків

Табло обмін валют – це led табло, яке дозволяє демонструвати курси валют щодо курсу нацвалюти.  Таке Led табло – це один із обов’язкових видів зовнішньої реклами для банків та обмінних пунктів.

Електронне, світлодіодне табло обміну валют дозволяє швидко змінювати інформацію про поточний курс валюти. Замовити табло обмін валют можна на 3, 4, 5 валют, у різних варіантах підсвітки, хоча найбільш популярним та практичним є світлодіодне табло з діодами червоного кольору.

Led табло обміну валют – реклама для банків та обмінних пунктів

Рекламна компанія «Ваша Втіха» виготовляє всі види зовнішньої та внутрішньої реклами, тому у нас можна замовити табло обміну валют виконане у комплекті з вивіскою, виносним штендером, послугами з поклейки вітрин банку, табличками, покажчиками та іншими видами рекламних та інформаційних носіїв. Розробку дизайну всього комплексу рекламної продукції можна доручити нашим фахівцям, які розроблять дизайн-макети відповідно до умов про фірмовий стиль передбачених у брендбуку та гайдлайні.

Світлодіодне табло для демонстрації курсів валют може встановлюватись як в інтер’єрі, так і зовні будівлі – безпосередньо на стіні або на кронштейнах. Конструкція Led табло може бути односторонньою або двосторонньою. Електронне табло обміну валют із можливостями дистанційного виведення актуальної інформації буде зручніше у використанні, ніж табло, куди інформацію необхідно переносити за допомогою знімних носіїв. Проте, у нас ви можете замовити несвітлові табло обміну валют, які дозволяють демонструвати курс набором цифр.

Купити табло обміну валюти Київ – РВК «Ваша Втіха»

Купити табло обміну валюти можливо обравши як серед стандартних моделей, так і за індивідуально розробленим дизайном. При замовленні Вам необхідно повідомити про місце розташування табло для вибору відповідних кріплень, надати свій, або затвердити розроблений нашими фахівцями дизайн-макет, обрати тип і колір світлових діодів. Оформити замовлення можливо через наш e-mail, за телефоном, або через он-лайн форму замовлення.

One Reply to “Табло обмін валют”

  • Заказ выполнили быстро, качественно, спасибо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.