Оформлення барів, ресторанів

Оформлення розважальних закладів – барів, ресторанів, боулінг-клубів, кафе, тощо – це значимий чинник їх популярності та відвідуваності. У закладах для розваг, відпочинку та відзначення святкових подій, відвідувачі цінують не тільки якість приготування їжі, напоїв та цікавість розваг, а ще й оформлення інтер’єру закладу – його особливу атмосферу. Зовнішнє оформлення барів і ресторанів розраховане на привернення уваги, запрошення відвідувачів, а внутрішнє оформлення барів, ресторанів, кафе створює атмосферу, в яку відвідувачам захочеться повернутися знову.

Комплексне оформлення ресторанів і барів Київ

Рекламно-виробнича компанія «Ваша Втіха» надає послуги з розробки професійного креативного дизайну внутрішнього інтер’єру будь-яких розважальних закладів. Наша перевага в тому, що ми не тільки розробляємо зовнішній декор, але у тому, що як виробнича компанія, ми самі виготовляємо і декоративні, і функціональні елементи інтер’єру – барні стійки, стелажі, стенди і т.їн.

Оформлення ресторанів і барів ціна популярності закладу

Замовити оформлення барів і ресторанів в РПК «Ваша Втіха» – це отримати комплексну послугу з розробки дизайну та виконання всіх робіт з оформлення приміщення включно з професійною установкою рекламного декору та предметів інтер’єру.

Замовити оформлення бару, кафе, ресторану
Комплексне оформлення ресторанів і барів м. Київ

Замовити оформлення барів і ресторанів можна в будь-якому об’ємі робіт і послуг зв’язавшись з нашими менеджерами. До внутрішнього оформлення розважальних закладів відносять:

  • розробку дизайну закладу;
  • оформлення барної стійки, зони фойє, танцзони, тощо;
  • виготовлення інформаційних та рекламних стендів;
  • дизайн стійок, стелажів, вітрин з десертами, тощо;
  • акрілайт, світлові таблички і знаки;
  • освітлення, світильники, підсвітку;
  • нанесення декору або назви закладу на предмети інтер’єру, посуд, виготовлення гардеробних номерків, тощо.

На оформлення ресторанів і барів ціна узгоджується індивідуально. РПК «Ваша Втіха» виконує як замовлення на комплексне оформлення ресторанів і барів Київ, так і замовлення на розробку дизайну окремих елементів внутрішнього оформлення. У нас, Ви так само можете замовити розробку, виготовлення та встановлення всіх видів внутрішньої та зовнішньої реклами.