Оформлення виставок

Оформлення виставок – виставкові стенди та виставкові павільйони

Виставки та ярмарки різноманітної продукції – це відмінна цільова реклама і вигідний шанс презентувати свої товари на ринку. Демонстрація можливостей продукції, їх цільова реклама для потенційних замовників, які є учасниками виставкових експозицій може стати вдалим щасливим випадком на шляху просування Вашого бізнесу. А тому, оформлення виставок і грамотно розроблені виставкові стенди – це одна з головних складових того, що Ваша продукція не залишиться непоміченою.

Ефектні та функціональні виставкові стенди Київ привертають увагу тих, хто на тематичних виставках шукає постачальників та партнерів по бізнесу. Дизайн виставкового стенду або павільйону можуть багато що сказати про його власників, якісний, повної мірою демонструє продукцію, бренд, фірму виставковий стенд запам’ятовується і забезпечує позиціонування Вашої компанії як серйозного і надійного партнера.

Оформлення виставок в Києві включає такі основні процеси:

  • Планування яка саме продукція демонструватиметься ​​на виставці;
  • Розробка проекту презентації фірмового іміджу товарів або компанії на виставковій експозиції;
  • Дизайн виставкового стенду, промо-стійки, павільйону, який повинен ефектно демонструвати назву фірми, торгівельної марки, продукцію, містити РОS-матеріали, буклети, рекламки, інформаційні стенди, макети, тощо;
  • Розробка міцної та компактної конструкції і планування необхідного оснащення обладнанням – вітринами, підсвіткою, електроживленням, підведенням води, тощо;
  • Виготовлення виставкового стенду, павільйону, вітрин, столиків, промо-стійок, стелажів та ін.;
  • Збірка, монтаж та установка стендів для виставки, підключення обладнання.

Окрім цього, оформлення виставок може вимагати надрукувати роздаткові рекламні матеріали (візитки, брошури, рекламні листівки, плакати тощо), виготовити фірмові сувеніри – блокноти, календарики, папки або РОS-матеріали.

У рекламній компанії «Ваша Втіха» замовити оформлення виставок можна так, щоб забезпечити виконання всіх основних, а так само супутніх процесів, які необхідні для вигідною презентації Вашого бізнесу на виставці або ярмарку будь-якого рівня!

Замовити виставковий стенд Київ

Оформлення виставок в Києві доводить, що для залучення уваги відвідувачів, необхідно спроектувати ефектну форму, підібрати колір, підсвітку та інші елементи рекламного оформлення виставкового стенду. Завжди помітним буде спеціальне освітлення, що виділяє, підкреслює найбільш значущі деталі або товари. Привертає увагу і наявність рухомих елементів, тому варто обміркувати оснащення рухомим рядком, лайтбоксами, мобільним фоном, тощо. У нас можна замовити виставковий стенд оснащений будь-яким типом рекламних носіїв, в тому числі – плазмовими екранами, моніторами.

Замовити оформлення виставок необхідно враховуючи місце її проведення, адже одна з головних умов успішного виготовлення виставкового стенду – це забезпечення можливості відвідувачів подивитись, торкнутись, протестувати продукцію.

Ще одна хитрість успішної участі у виставках – це продумана реклама виставкового стенду, який Ви розмістили. Щоб привабити відвідувачів, особливо на великих експозиціях з численними учасниками-конкурентами, за увагу відвідувачів доводиться позмагатися. Тому можна замовити листівки, флаери, які допоможуть знайти Ваш виставковий павільйон.

Виробництво виставкових стендів

У рекламній компанії «Ваша Втіха» виробництво виставкових стендів виконується професійно. Ми виготовляємо виставкові стенди найрізноманітніших стилів, за розробленими нами, або наданими замовником дизайн-проектам. Наша рекламно-виробнича компанія має достатні виробничі потужності, щоб втілити будь-які фантазії замовника. Ми забезпечуємо оформлення виставок та виготовлення виставкових стендів, які привертають увагу, вигідно позиціонують компанію та її товари і багаторазово окупають кошти, що були витрачені на виробництво виставкового стенду.