Рекламна стела

Рекламна стела – розробка дизайну, виготовлення, монтаж

Рекламна стела – це досить габаритна вертикальна рекламна конструкція, яка виконує і рекламно-інформаційну функцію, і є свого роду покажчиком розміщення об’єкта, що рекламується. Рекламна стела, коли вона встановлюється на окремому фундаменті, вважається малою архітектурною формою і для її встановлення може знадобитися спеціальний дозвіл.

Стелла найчастіше використовується як зовнішня реклама для АЗС, СТО, автомийок, готелів, ресторанів, що розташовані вздовж автошляхів. Торгові центри використовують стели як покажчики на розміщені у ТРЦ бутіки, бренди, розважальні заклади. Така рекламна колона займає мінімум площі, але забезпечує відмінний ефект видимості реклами та залучення клієнтів. Найчастіше, рекламна стела виготовляється з підсвіткою, щоб забезпечити хорошу видимість у нічний час.

Рекламна стела – ціна, характеристики

У РВК «Ваша Втіха» замовити рекламну стелу можливо будь-якого розміру та комплектації. Це може бути рекламна стела для автозаправки, яка демонструє ціни на паливо, стела-покажчик на придорожній готель або ресторан з назвою, адресою, телефонами та коротким переліком послуг/меню. Тип підсвічування може бути «лайтбокс», неон, led-табло або просто прожектор, коли рекламна колона виконує ще й функцію ліхтарного стовпа.

У нас можна замовити рекламну стелу за індивідуально розробленим дизайном або згідно з дизайн-макетом типових рекламних стел, якщо потрібна конструкція однакового дизайну для всієї мережі АЗС, СТО, мотелів.

РВК “Ваша Втіха” надає весь спектр послуг:

  • розробку дизайну зовнішньої реклами будь-якого типу (стела, лайтбокс, банер, неон, фірмове оформлення входу, тощо);
  • виготовлення рекламної стели (конструкція, елементи освітлення, покажчики та ін);
  • монтаж, встановлення готової стели та вуличних рекламних інсталяцій.

На рекламну стелу ціна формується залежно від габаритів, складності конструкції, використовуваних в роботі матеріалів, технічних характеристик: підсвітка, led-табло, сегменти з функціями обертання, тощо.

Рекламна стела – зовнішня реклама у Києві

Наша компанія має власну виробничу базу, яка дозволяє виготовити рекламні конструкції будь-якого рівня складності, у нас Ви можете замовити рекламну стелу, вуличні рекламні інсталяції, декорації, виставкові стенди та торгові острівці. Оформити замовлення та обговорити особливі умови та орієнтовну вартість замовлення можливо за зазначенними у сайті телефонами або через форму онлайн замовлення.