Рекламний банер

Рекламні банери – друк банерів, розробка дизайну банера

Рекламні банери – найпоширеніший та універсальний вид зовнішньої реклами з необмеженими можливостями для розміщення та демонстрації реклами. Виготовлення банера процес не складний та досить швидкий: Ви надаєте дизайн-макет, ми – послуги широкоформатного друку на банерній тканині, виконуємо набивку люверсів, розтяжку банера. Якщо у Вас немає дизайна банера, тоді у наших спеціалістів можливо замовити розробку дизайн-макету (розробка дизайну банера оплачується окремо).

Рекламні банери у Києві – необмежені можливості розміщення реклами

Рекламний банер може використовуватись як вулична, так і внутрішня реклама, окрім цього, рекламні банери використовуються для оформлення кіосків та як складова частина дизайна інтер’єру. Невеликі торгові точки використовують банерні вивіски, тому що їх легко розмістити у розтяжці на твердому каркасі над закладом, у вітрині або просто на стіні будівлі у рамі. Ще одна безумовна перевага банерів у тому, що вони можуть розміщуватись як поблизу об’єкту, що рекламується, місця продажу товару, надання послуги, а можуть рекламувати Ваш бізнес по всьому Києву та області.

Той факт, що на виготовлення банера ціна порівняно з іншими видами рекламних носіїв недорога, дає можливість часто оновлювати рекламну інформацію для своїх клієнтів простою заміною банера.

Виготовлення та друк банерів у Києві

Рекламно-виробнича компанія «Ваша Втіха» приймає замовлення на друк банерів та на весь комплекс послуг з їх виготовлення – від розробки дизайну банера до монтажу.

На виготовлення банера ціна розраховується виходячи з типу банерної тканини, розміру, витрат на друк та фінішну обробку (ламінація, набивка люверсів, розтяжка).

РПК «Ваша Втіха» забезпечує виготовлення та друк банерів будь-яких розмірів та кольорів. Замовити послуги з виробництва та друку банерів можливо через форму замовлення сайту, або за телефонами зазначеними на сайті. Прорахунок орієнтовної вартості замовлення здійснюється у день звернення.

Більш докладно ознайомитись зі зразками наших робіт ви можете на сторінці Банери