Оформлення офісів

Оформлення офісів – один з елементів маркетингового просування та реклами Вашого бізнесу. Для фірм, компаній, агентств, які мають представництва в різних районах Києва або різних містах, завжди вигідніше розробити свій корпоративний стиль оформлення офісів та представництв. Оформлення офісу в Києві – це вже обов’язковий і невід’ємний елемент іміджу в будь-якій сфері бізнесу, хоч у туристичному агентстві, хоч у конторі приватного нотаріуса.

РПК «Ваша Втіха» виконує всі види робіт з оформлення офісів, від розробки дизайн-проекту, до оснащення офісу табличками, інформаційними стендами, тонуванням вікон, поклейкою вініловими плівками, виготовленням стелажів, ресепшн, вітрин для демонстрації продукції або послуг, тощо.

Замовити оформлення офісу в Києві

Замовити оформлення офісу в Києві можна звернувшись в дизайнерське бюро, а потім передати готовий дизайн-проект будівельно-ремонтній компанії, виробнику меблів, поліграфічній компанії для друку необхідних банерів, плакатів, стендів … А можна звернутися до нас – у рекламно-виробничу компанію «Ваша Втіха» і ми виконаємо весь комплекс робіт з оформлення Вашого офісу.

Якщо Ви ще тільки створюєте імідж для свого бізнесу, тоді фахівці нашої компанії розроблять новий, індивідуальний дизайн інтер’єру офісу. У нас можна замовити розробку дизайну офісу і виконання всіх робіт по його втіленню, включно з виготовленням та встановленням усіх видів реклами (стендів, табличок, номерків та табличок для кабінетів, інформаційного куточка, дошки оголошень, тощо).

Якщо ж у Вашої фірми вже є розроблений корпоративний стиль прописаний в брендбуці, тоді РВК «Ваша Втіха», у якості підрядника, може виконати оформлення інтер’єру офісу відповідно до вимог корпоративного стилю.

Оформлення офісу ціна іміджу фірми

Якщо Ви вирішили замовити розробку дизайну офісу, то можете бути впевнені, що наші дизайнери продумають не тільки оригінальний, відповідний до виду діяльності фірми дизайн, але і так само функціональність інтер’єру офісу.

На оформлення офісу ціна індивідуальна в кожному конкретному випадку, залежно від складності виконання замовлення. Про попередні розцінки Вас проінформують наші менеджери, а уточнена вартість узгоджується після затвердження дизайн-проекту. Ви наочно зможете переглянути віртуальний комп’ютерний макет оформлення офісу і затвердити всі елементи декору та інтер’єру і матеріали, які буде використано.

Телефонуйте або скористайтесь формою зворотного зв’язку на нашому сайті.