Поклейка вітрин

Поклейка вітрин оракалом – найпопулярніший спосіб оформлення вітрин магазинів, аптек, кафе та інших закладів. Обклеювання вітрин – це наочний та універсальний вид зовнішньої реклами для будь-якого бізнесу, а крім цього – таке тематичне оформлення дозволяє надати привабливості різним закладам та торговим точкам.

РК «Ваша Втіха» має власну виробничу базу, ми не працюємо через посередників, а самі надаємо послуги з розробки дизайну, друку аплікацій на вітрини, виконуємо роботи з нанесення на вітрини плівки оракал, перфоплівки та інших типів покриттів.

Замовити поклейку вітрин – послуги від РПК «Ваша Втіха»

У нас можливо замовити весь спектр послуг із зовнішнього та внутрішнього оформлення магазину, ТРЦ, кафе, торгового кіоску:

  • Розробка дизайну оформлення вітрин;
  • Виготовлення декору для вітрин (друк на оракалі, плівці-самоклейці, плівці-сітці з односторонньою світлопропускною здатністю та інших матеріалах);
  • Поклейка вітрин.

Креативний та продуманий дизайн оформлення вітрини – це ефективний спосіб зовнішньої реклами для залучення клієнтів. Реклама на вітринах повинна органічно поєднуватися з вивіскою, оформленням входу та вигідно демонструвати асортимент та тематику магазину, тому розробку дизайну краще довірити професіоналам.

У нас можливо замовити поклейку вітрин, яка буде постійним оформленням для закладу, а також замовити тематичні та сезонні наклейки для вітрин: рекламу про акції, знижки, новинки, новорічне оформлення для вітрин – «НОВА КОЛЕКЦІЯ», «Акція» «Знижка», « -25 на все!», «Розпродаж» тощо.

Поклейка вітрин – ціна, послуг у Києві та області

Рекламна компанія «Ваша Втіха» виконує замовлення на друк наклейок на вітрини будь-яких форм та розмірів, працюємо з усіма видами матеріалів. На поклейку вітрин ціна розраховується індивідуально, виходячи зі вмісту замовлення, виду матеріалів, типу друку та інших значущих критеріїв.

Замовити оформлення вітрин Ви можете через онлайн-форму на сайті, e-mail або за вказаними на сайті телефонами.

Переглянути більше фото можливо на сторінці ПОКЛЕЙКА ВІТРИН