Рекламні стоппери

Рекламний стоппер – це рекламні Pos-матеріали, які використовуються всередині магазинів для привернення уваги покупців. Стоппер розрахований на те, щоб зупинити покупця біля полиці з тим чи іншим товаром, виокремити, прорекламувати конкретні товари серед інших аналогів.

Рекламний стоппер – легка пластикова або картонна конструкція, яка кріпиться до вітрини, торгової полиці або на стін торгового залу. Їх ще називають ай-стопери і шелф-стопери. Розміщуються стопери вертикально, як правило – на рівні очей. Загалом, стоппер – це фігурний, яскравий рекламний плакат виготовлений із пластику або пінокартону, рідше з картону.

Рекламний стоппер замовити в м.Київ

Рекламний стоппер замовити можна будь-якого розміру та форми. За видами, ці рекламні Pos-матеріали розподіляють на

  • Ай-стопери, що розміщують на рівні очей.
  • Стоячі стопери, які встановлюються на підлозі, уздовж стін, вітрин, фасаду (харпостери, бодистенди, ростові фігури)
  • Шелф-стопери, які кріпляться безпосередньо до полиць з товарами, і розподіляють викладку товарів для того щоб виділити товари певного бренду.

Виготовлення рекламних стопперів виконується з різноманітних матеріалів, серед яких найбільш довговічним є пластик.

Рекламний стоппер замовити Київ може звернувшись в РВК «Ваша Втіха». Ми виконуємо виготовлення рекламних стопперів усіх видів, а також професійний дизайн будь-якої реклами та Pos-матеріалів – від зовнішньої вивіски для магазину, до друку цінників.

Звернувшись до нас, ви отримуєте:

  • Рекламні Pos-матеріали оригінального дизайну,
  • Якісний друк та поклейку рекламних зображень,
  • Вибір варіантів кріплення Pos-матеріалів.