Таблички та вказівники

Виготовлення табличок, вказівників: таблички-вивіски, інформаційні таблички, таблички-знаки, адресні таблички, навігаційні вказівники

РВК «Ваша Втіха» приймає замовлення на виготовлення табличок та вказівників будь-якого розміру, змісту, дизайну: таблички-вивіски, таблички на фасад, таблички для кабінетів, таблички-покажчики, таблички-меню, таблички з графіком роботи, таблички з адресою, тощо.

Замовити виготовлення табличок можливо з будь-якого матеріалу (пластик, оргскло, композит та ін.), ми забезпечимо виготовлення табличок за ескізами замовника, за зразком, за індивідуально розробленим дизайном. Нанесення інформації на таблички здійснюється через друк, фарбування, фрезерування, лазерну різку, поклейку плівками (аплікація), об’ємними буквами.

Замовити виготовлення табличок у Києві – асортимент:

Табличка-вивіска – зручний, практичний, недорогий рекламний носій, який може бути виготовлений як табличка на фасад, табличка на стіну, табличка для кабінету офісу чи контори. Дизайн – за макетом замовника, або можна доручити розробку дизайну нашим фахівцям.

Інформаційна табличка – як правило, виготовляється у комплекті з вивіскою та відповідає вивісці за дизайном. Містить інформацію про графік роботи, про асортимент послуг або продукції, часто використовується як настінне меню у кафе або для іншої публічної для клієнтів інформації.

Табличка для кабінету – може містити інформацію про посаду, ПІБ, години прийому, номер кабінету та іншу, необхідну інформацію. Можливе замовлення номерних табличок для кабінетів, квартир, номерів у готелі, комплекту табличок для усіх приміщень (директор, бухгалтерія, склад, відділ збуту, тощо).

Таблички-знаки можуть бути технічні, інформаційні, попереджувальні: відкрито/закрито, вхід, WC, проїзд заборонено, не паркувати, обережно злий собака, тощо.

Таблички світлові – будь-який тип табличок може бути виготовлений із підсвіткою або у форматі світлового короба – лайтбоксу.

Таблички з адресою, адресні таблички

У РВК «Ваша Втіха» можливо замовити адресні таблички: таблички з назвою вулиці, номерні таблички для будинку, таблички-покажчики з напрямком, відстанню та адресою об’єкта.

Якщо Вам потрібна адресна табличка Київ виконана за новими стандартами для адресних покажчиків міста Київ, тоді ви можете ознайомитись з нашою продукцією на сторінці Адресні покажчики Київ та замовити адресну табличку виконану відповідно до затверджених стандартів.

Зконтактувати з нашими консультантами можливо за телефоном, вказаним на сайті, через форму замовлення або по e-mail.