Лазерна порізка

Лазерна різка та гравіювання

Рекламна компанія «Ваша Втіха» забезпечує якісне виконання послуги лазерної порізки багатьох матеріалів. Ми надаємо послуги лазерної порізки різних матеріалів, таких як порізка фанери, плит МДФ, акрилу та іншим пластиків. Сьогодні стало модним замовити лазерну порізку Київ по тканинам, на шкіряних виробах та інших «м’яких» матеріалах.

Замовити лазерну порізку Київ може щодо майже будь-яких матеріалів та отримати чіткі зображення високої складності.

Лазерна різка та гравіювання Київ, види послуг:

  • Лазерна нарізка або вирізання літер або слів, знаків, символів
  • Порізка акрилу, плит МДФ та різних пластиків
  • Гравіювання оргскла
  • Порізка по шкірі та різним типам тканин,
  • Гравіювання по дереву (штендери, вивіски тощо)
  • Акрілайти, лайтбокси, декор для інтер’єру.

Лазерна різка та гравіювання Київ виконується за макетом замовника, так само Ви можете замовити створення макету напису, зображення або знаку в РПК «Ваша Втіха». Надіслати свій макет Ви можете у файлі формату cdr, eps, AI, PDF. Розміри робочого поля 1000х1500 мм.

Лазерна різка та гравіювання – чудовий спосіб створення різноманітних ефектних виробів та подарунків. Лазерна порізка для реклами використовується для створення об’єктів інтер’єру, фірмових знаків, табличок, для оформлення вивісок, тощо. Послуги з гравіювання часто замовляють для нанесення підписів на подарунки – годинники, статуетки, пам’ятні таблички або інші тверді об’єкти. Лазерна порізка ціна виготовлення оригінальної сувенірної продукції. Послуги з гравіювання та лазерної порізки виконуються на подарунках, акрилових товарах, предметах з оргскла, замовляються для створення оригінальних дизайнерських виробів.

Лазерна порізка ціна за створення оригінального подарунка або ексклюзивних елементів декору, брендового та іміджевої продукції.