Меблі Лофт

Меблі в стилі лофт – для дому, офісу, комерційних закладів

Рекламно-виробнича компанія «Ваша Втіха» приймає замовлення на виготовлення меблів в стилі лофт будь-якої складності та функціонального призначення: меблі лофт для ресторанів, кафе, готелів, офісів, меблі лофт для будинків та квартир. У нас можна замовити торгове обладнання та меблі в стилі лофт з таких матеріалів як дерево, ДСП, МДФ та інших матеріалів, що відповідають цьому напрямку в дизайні.

Замовити торгове обладнання та меблі в стилі лофт можна за вашими власними ескізами або за дизайн-макетом наших дизайнерів, розробленому за вашими побажаннями та з урахуванням специфіки функціонального призначення меблів.

Торгове обладнання та меблі Лофт в Києві

Офісні меблі Loft Design останнім часом користуються підвищеним попитом для оформлення інтер’єрів салонів, офісів, дизайн-студій, IT-компаній та інших фірм що надають різні комерційні послуги. Офісні меблі Loft – це поєднання простоти та оригінальності, плюс – зручність, функціональність, багато простору, атмосфера для вільного спілкування, можливість чіткого поділу приміщення на функціональні зони.

Меблі в стилі Loft Design

Меблі лофт для ресторанів, кафе, літніх терас дають можливість сучасно та стильно оформити будь-який інтер’єр, вони органічно вписуються у дизайн підвальних, мансардних приміщень, відкритих майданчиків на свіжому повітрі. У стилі Loft можна замовити столи, лавки, стійки, стелажі, барну стійку і будь-які інші меблі, у тому числі, з м’якими сидіннями.

Перевагою лофт-меблів є те, що вони довговічні та прості у догляді. При експлуатації такі меблі не стать гіршими, не втрачають вигляд, адже будь-які потертості органічно вписуються у лофтовскій стиль. Відбитки часу тільки додають шарму таким меблям.

Замовити меблі лофт у Києві

В Рекламно-виробничій компанії «Ваша Втіха» можна замовити меблі лофт у Києві, які виконані за індивідуальним дизайном – наданими вами дизайн-макетами або за дизайн-проектом розробленим нашими дизайнерами. Маючи власну виробничу базу, що дозволяє працювати з будь-якими видами матеріалів, ми виготовляємо на замовлення лофт-меблі як для житлових приміщень, так і для комерційних об’єктів: офісів, кафе, ресторанів, бутиків, салонів та магазинів.

Замовити виготовлення торгового обладнання в стилі Loft Design Ви можете за телефонами зазначеними на сайті або через он-лайн форму оформлення замовлення.