Логотип на стіну

Інтер’єрна вивіска, логотип на стіну

У нас можна замовити вивіски в інтер’єрі , які будуть зменшеною копією зовнішньої рекламної вивіски. Для торгових павільйонів, розміщених у ТРЦ, ми виготовляємо вивіски, логотипи, об’ємні написи полегшені по вазі для  подальшого кріплення на стіни, скляні розсувні двері, колони. Також можливо замовити підвісні вивіски та логотипи з кріпленням на стелі. Завдання візуально виділити свій магазин, павільйон в ТРЦ або офіс у великому бізнес-центрі та привабити клієнтів, можуть бути ефективно вирішені за допомогою розміщення рекламної вивіски в інтер’єрі.

Інтер’єрна вивіска завжди прикрашає та доповнює інтер’єр, такі вивіски в офіс, ресторан, кафе підкреслюють імідж компанії. Вивіски в офіс, або для інших комерційних об’єктів, що розміщуються всередині приміщення, завжди сприяють запам’ятовуванню назви компанії, закладу, бренду.

Інтер’єрна вивіска або логотип на стіну виготовляється:

  • з полегшеною конструкцією для кріплення навіть на стіну з гіпсокартону, скляні перегородки або на підвісні конструкції;
  • з різними світловими, кольоровими, візуальними ефектами;
  • відсутність атмосферного впливу на інтер’єрні знаки, вивіски та логотипи, дозволяє виготовляти їх з найрізноманітніших матеріалів та з застосуванням будь-якої освітлювальної техніки.

Особливості виготовлення вивіски в інтер’єрі дозволяють забезпечити запам’ятовуваність, естетичну привабливість, стильний дизайн та оригінальність кольорових рішень, візуальних та світлових ефектів.