Стенд (Стійка)

Рекламний стенд – промостенди для товарів та розміщення реклами

Рекламні стенди – це практичний та ефективний вид реклами, якщо такі рекламні стенди під замовлення виконані креативно і професійно. Рекламні стенди Київ інформують про різноманітні товари та послуги, тому важливо замовити рекламний стенд так, щоб він вигідно представляв Вашу продукцію серед багатьох аналогічних товарів.

Рекламні промостенди і рекламні стійки для товарів – це не тільки спосіб розміщення реклами та інформування покупців, це ще й меблі, обладнання, яке дозволяє практично, зручно, компактно розмістити ті чи інші зразки продукції. Розмістити так, щоб продати!

Рекламні стійки (промостенди) виконують функцію презентації та демонстрації товарів. У нас Ви можете замовити рекламний стенд, який буде оригінальним рекламним рішенням і привертатиме увагу покупців.

Виготовлення рекламних стендів під замовлення – рекламна компанія «Ваша Втіха»

Наша рекламна компанія вже багато років на ринку виробництва рекламної продукції. Ми вміємо знаходити оригінальні та ефектні рішення для презентації Ваших товарів і послуг. Виготовлення рекламних стендів під замовлення наші креативні дизайнери вміють розробляти так, щоб вигідно презентувати рекламовані товари, стимулювати споживача зупинитися, підійти, подивитися і купити.

Замовити рекламні стійки можна різного функціонального призначення:

– торгові (демонструють товари і та слугують стелажами для розміщення товарів);

– презентаційні (демонструють продукцію та товари);

– промостійки (демонструють товари та забезпечують можливості їх тестування);

– рекламні стійки, розроблені під різні види товарів: для поліграфії, косметики, продуктів харчування, гаджетів, медикаментів, інструментів, обладнання, тощо;

– з електорнікою (демонстраційними екранами, розетками, гаджетами та електроприладами);

– ексклюзивні стенди з індивідуальним дизайном.

Замовити рекламний стенд можна будь-якої конструкції – односторонній або двосторонній промостенд, кругову або пірамідальну рекламну стійку. Рекламні стенди під замовлення можуть бути виконані як у вигляді великих табличок з інформацією про товари та послуги, так і в формі стелажа, шафки, стійки або вітрини. Ми забезпечуємо виготовлення рекламних стендів з різним функціоналом: можливостями прокрутки, обертання навколо своєї осі, висувними сегментами. Рекламні стенди під замовлення виготовляються з підсвічуванням, вони можуть мати функціонал холодильника, якщо такими є вимоги до зберігання рекламованого товару, тощо.

Рекламні стійки для товарів – найбільш ефективний прилавок!

Рекламні стенди в м. Київ вже зустрічаються всюди, а тому, щоб зацікавити покупців, дизайн рекламного стенду повинен бути ефектним та привабливим. Проте, промостенд, ще й у більшості випадків, – це меблі для розміщення товарів, а тому до нього висуваються вимоги щодо міцності конструкції, стійкості, мобільності (якщо це пересувні промостенди).

У нас можна замовити рекламні стійки для товарів будь-якого розміру – на один товар або на сотню товарів, ми виготовляємо маленькі і великі, настільні, навісні та розміщувані на підлозі стенди, інтер’єрні та вуличні мобільні стійки, виставкові стенди. Наші дизайнери розробляють креативні дизайнерські проекти на вибір замовника.

Рекламна компанія «Ваша Втіха» – переваги:

  • Виконуємо повний цикл робіт – від розробки ідеї до виробництва і монтажу;
  • Створюємо дизайн рекламного стенду, так, щоб він був і креативним, і функціональним;
  • Точно прораховуємо конструктивні елементи стендів для забезпечення їх міцності та довгострокової безперебійної експлуатації;
  • Виробляємо всі види реклами, тому оснащуємо стенди також макетами фірмових знаків, макетами товарів, здійснюємо друк супровідних промо-листівок, флаєрів, тощо, які можуть розміщуватись на промостенді.
  • Пропонуємо оптимальні ціни!

У нас можна замовити промостенди будь-яких конструкцій та з будь-яких матеріалів: пластикові конструкції, картонні стійки, композитні стелажі, металеві шафи та вітрини, дерев’яні або фанерні стійки чи ростові фігури. За Вашим бажанням стенд буде обертатися, світитися, легко переміщуватись, витримувати будь-яку вагу презентованої продукції!

Рекламні стійки для товарів розробляються з урахуванням місця їх розміщення, наші фахівці прорахують оптимальні габарити та підберуть відповідні матеріали щоб забезпечити ефектний вигляд, зручний доступ покупців до товарів та довговічність рекламної стійки!

Зателефонуйте або напишіть нам і дизайнери-проектанти нашої компанії виїдуть на місце та виконають всі необхідні заміри, розрахунки та продумають кращі варіанти для втілення Ваших ідей!