Ресепшн

Виготовлення ресепшн – стійки, столи ресепшн для будь-якої установи

Ресепшн – це стійка або спеціальний стіл адміністратора в офісі, установі, фірмі або магазині. Залежно від оформлення ресепшн формується перше враження відвідувача про Вашу фірму. Ресепшен – це елемент іміджу компанії, проте елемент не тільки декоративний, але й функціональний. Тому, при виборі стійки ресепшн необхідно подбати про комфорт співробітника, про зручності клієнта, про ергономічність, ну і звичайно – про відповідність оформлення ресепшн стилю організації або компанії.

Замовити стійку ресепшн Київ – широкий вибір дизайну ресепшн

Замовити стійку ресепшн Київ може в будь-якому меблевому магазині, серед широкого асортименту ресепшн Ви знайдете і власне стійки, і столи, і комбіновані варіанти. У продажі наявний вибір ресепшн виготовлених з різних матеріалів, будь-яких кольорів та конфігурацій, але якщо Ви хочете замовити стійку ресепшн, яка органічно підійде до дизайну офісу, салону краси, турфірми, тоді придбавши стандартну стійку, зіткнетесь з необхідністю її стильового оформлення. В цьому випадку, ми зможемо Вам допомогти – оформлення, дизайн, поклейка вініловими плівками, нанесення логотипу та кольорів компанії, доповнення стелажами і промо-стендами – ці та інші послуги надає наша компанія.

Виготовлення ресепшн на замовлення – РПК «Ваша Втіха»

Виготовлення ресепшн на замовлення – це найкращий вибір, адже Ви отримаєте стійку-рецепшн, яка органічно вписується в дизайн інтер’єру, виготовлена враховуючи планування та розміри приміщення, вид діяльності фірми, обладнана для зберігання всіх необхідних адміністратору речей, документів, оргтехніки. Ціна стійки ресепшн встановлюється після узгодження всіх деталей замовлення.

Виготовлення ресепшн на замовлення можливо за наданим ескізом або можна замовити дизайн ресепшн у нас. Ми проектуємо та виготовляємо стійки і столи ресепшн різної форми: прямі, кутові, овальні, напівкруглі. Стійки виготовляються різної висоти, габаритів, можуть містити з внутрішньої сторони полички, шуфлядки, підставки під оргтехніку, полички для паперу, рекламних матеріалів, тощо. Виготовлення ресепшн та офісних стійок виконується з будь-яких матеріалів: пластика, ДСП, ПВХ, МДФ, металу, дерева, алюмінію, оргскла та ін. Широкий асортимент фурнітури та меблевих аксесуарів дозволяє нам створювати зручні, ергономічні і завжди креативні продукти.

Маючи власну виробничу базу та професійних дизайнерів, РВК «Ваша Втіха» може забезпечити виготовлення ресепшн як бюджетного, недорогого зразка, так і стійки-ресепшн преміум класу.

Ціна стійки ресепшн залежить від габаритів, складності конструкції та використовуваних матеріалів. Крім оформлення та виготовлення ресепшн, в компанії «Ваша Втіха» Ви можете замовити декоративні та функціональні офісні перегородки, стелажі, промо-стійки, вітрини та інші офісні меблі.