Куточок покупця

Куточок споживача – інформаційний стенд для покупців

Куточок споживача – стенд для інформації яку, відповідно до законодавства про захист прав споживачів, власник бізнесу повинен розмістити у відкритому доступі для своїх клієнтів.

Куточок покупця може бути любого розміру, кольору або дизайну, це елемент інтер’єру Вашого закладу що розміщується на видному місці, а тому, куточок споживача варто оформити естетично.

Куток споживача містить як постійний набір документів (ліцензії, сертифікати, книгу скарг і пропозицій), так і може містити інші інформаційні матеріали, з якими Ви маєте намір ознайомити своїх клієнтів – буклети, рекламні флаери, інформація про акції, особливості дисконтної програми тощо.

Інформаційний стенд куточок споживача, замовити
Куточок споживача, розробка дизайну та виготовлення

Замовити куточок покупця Київ – рекламна компанія «Ваша Втіха»

Одна з умов, яким має відповідати інформаційний стенд – можливість швидкої заміни розміщеної інформації. Тому, замовити куточок покупця практичніше у формі стенду, оснащеного кишеньками для вкладання в них необхідних документів та матеріалів.

Замовити куточок покупця Київ може будь-якого розміру з різною кількістю кишеньок в нашій рекламній компанії. Крім цього, Ви можете купити куточок споживача обравши зі стандартних моделей інформаційних стендів цього типу – на 4, 6, 8 кишеньок.

Для виготовлення стендів «Інформація», «Куток споживача», «Дошка об’яв» використовуються листи пластику ПВХ оснащені прозорими кишеньками. Купити куток споживача можна з кишеньками розмірів А5, А4, А3 (прозоре оргскло, пластикова плівка). За наявності потреби у розміщені великої кількості документів, на стенд може бути встановлена ​​система на 10 перекидних сторінок. Інформаційний стенд може кріпитися на саморізи, петлі або на спеціальний двосторонній скотч.

У нас можна купити куточок споживача у формі стандартного інформаційного стенду, які зображені нижче або замовити куточок покупця з урахуванням індивідуальних вимог до його оформлення.