ОСТРІВЕЦЬ ПРОДАЖУ

Острівець продажу – торгівельні лотки та вітрини для розміщення у ТРЦ

Торгівельний острівець – спеціальна модульна конструкція, що складається з прилавка та оточуючих його з усіх боків вітрин, які монтуються з окремих секцій (модулів) як конструктор. Це свого роду ЗD торгівельні лотки, доступ до яких відкритий з усіх боків, тому ці конструкції і прийнято називати «острівець продажів», адже їх встановлюють в широких проходах таі холах ТРЦ, підземних переходах, на авто та з/д вокзалах.

Торгові острівці дають можливість вигідно представити товар великому числу потенційних покупців, які весь день переміщуються по торгівельно-розважальному центрі. І якщо відвідувач ТРЦ відвідає не  кожен торгівельний павільйон, то повз острівець продажу змушені пройти всі відвідувачі. Ще однією важливою перевагою острівця продажу є те, що оренда місця під таку торгівельну точку значно дешевша, ніж оренда павільйону в торговому центрі.

Замовити торговий острів за індивідуальним проектом

Торговий острів Київ може замовити вже з готових моделей, але специфіка острівця продажу в тому, що використовуються нестандартні торгівельні прилавки, стелажі і вітрини.

З одного боку, замовити торговий острів треба так, щоб він міг вмістити багато товарів і щоб ці товари були на виду, а з іншого боку – він повинен бути компактним і товари повинні бути надійно захищені від можливого їх пошкодження, крадіжки, тощо. Тому, завжди вигідніше замовити торговий острів за індивідуальним проектом. У цьому випадку Ви отримаєте острівець продажів, який буде повністю відповідати всім побажанням, адже в проектованому острівці будуть враховані і відповідні габарити приміщення, і відповідні до виду товарів висота та глибина поличок, стелажів, вітрин, вигідне розміщення назви торгової точки, бренду. Такий торговий острів Київ може замовити і зі спеціальним оснащенням – підсвіткою, підведеними електророзетками, тощо.

Проектування та виготовлення острівця продажу

Рекламна компанія «Ваша Втіха» виконує всі види робіт з виготовлення острівця продажу: розробку дизайн-проекту, виготовлення прилавків, вітрин, стелажів, рекламне оформлення, організацію підсвічування, тощо, та виконує монтаж готових секцій торгівельного острівця на місці його розміщення.

Ми створюємо дизайн-проекти, які враховують всі побажання замовника, специфіку передбачуваного місця розміщення торгівельного лотка і товарів, що реалізуються. Проекти наших дизайнерів забезпечують досягнення усіх цілей – наочність, привабливість, місткість при компактних розмірах, довговічність в експлуатації і мобільність (можливість розібрати і знову зібрати торговий острів за необхідності його переміщення в інший ТЦ).

Торговий острів ціна реклами та покращення продаж

Виготовлення острівця продажу має враховувати і те, що це не тільки обладнане місце продажу товарів, але й окремий додатковий вид реклами бренду, фірми, торгової марки. Торгівельні острівці служать як демонстраційні майданчики для анонсу споживачам новинок, для поширення рекламних флаєрів, буклетів, ознайомлення з товарами, надання можливості протестувати, потримати, приміряти товари що продаються. Купити торговий острів ціна якого є не лише вартістю обладнаного місця продажу, але й вартістю за рекламу Вашої фірми або товарів – вигідне вкладення коштів.

Виготовити і купити торговий острів можна як з закритою стелею, так і без, конструкція може оснащуватись ролетами, мати висувні і мобільні секції, оснащуватись POS-матеріалами, дисплеєм, стендом для тестування електроніки, різноманітними вітринами та стелажами. Рекламна компанія «Ваша Втіха» виготовляє острівці продажів будь-яких розмірів. Ціна розраховується для кожного замовлення індивідуально.

Телефонуйте і консультуйтесь з нашими фахівцями або залишайте заявки на сайті.