Рухомий рядок

Рекламний рухомий рядок – зовнішня реклама в Києві

Зовнішня реклама в Києві займає всі вільні місця, тому, якщо у Вам не вистачає місця для розміщення великого рекламного банера, світлової вивіски або рекламного щита, тоді варто замовити рухомий рядок. Це компактна, але дуже ефективна і універсальна зовнішня реклама, хоча, все частіше світлодіодний рухомий рядок, використовується і як внутрішня реклама на критих ринках, станціях метро, ​​в торгово-розважальних центрах. Дуже вигідно встановити рухомий рядок в зоні видимості зупинок громадського транспорту – можете бути впевнені, що через кілька днів всі мешканці цього мікрорайону, в очікуванні транспорту зупинці, вивчать на пам’ять все, що ви їм продемонструєте за допомогою рухомого рядка!

Рухомий рядок в Києві має ту перевагу, що дає можливість швидко привернути увагу та забезпечує оперативність інформування потенційних клієнтів про Ваші товари та послуги. Ви можете встановити світлодіодний рухомий рядок будь-якого розміру і транслювати з його допомогою будь-яку інформацію.

 

Світлодіодний рухомий рядок – компактна світлова зовнішня реклама

Світлодіодний рухомий рядок, або, як ще його називають – рухомий LED рядок, є доступним за ціною та універсальним за своїми можливостями видом зовнішньої реклами. Рухомий графічний рядок, що ще й світиться, зір людини мимоволі сприймає з більшою зацікавленністю.

Рухомий рядок в Києві дозволяє рекламувати назву торгової марки, товари, послуги, відображати акції та знижки, контактну інформацію Вашої фірми. Перевага такого електронного табло в тому, що вивести на нього можна будь-який обсяг інформації. Рухомий рядок дозволяє виводити літерну, цифрову та іншу графічну інформацію. Світлодіодний рядок може виготовлятись з можливостями виведення різних анімаційних чи-то мультимедійних ефектів, мати вбудовані календар, годинник або показувати температуру повітря.

Замовити рухомий рядок в Києві – недорога і ефективна зовнішня реклама

Рухомий рядок, замовити в м. Київ, РК Ваша Втіха
Рухомий рядок, зовнішня реклама в Києві

Рухомий LED рядок може бути будь-якого розміру, передавати кольори, які Ви обрали, оснащується він регулятором яскравості, частоти повтору та швидкості прокрутки інформації. Виготовляється він з світлодіодних модулів, легко налаштовується та встановлюється на фасаді, кронштейнах або всередині приміщення.

Додати нову інформацію для демонстрації на табло дуже просто при підключенні флешки або за допомогою WI-FI. У комплекті до світлодіодного рядка поставляється якісне програмне забезпечення, з яким легко розібратися будь-якому споживачеві.

Оформляючи замовлення на LED рядок ми завжди враховуємо місце її розміщення – всередині або зовні приміщення, адже ступінь захисту компонентів (волого, пилеустойчівость і т.д) повинна відповідати умовам експлуатації.

Замовити рухомий рядок в Києві можна в нашій рекламній компанії. У нас можна купити вже готові світлодіодні табло. Проте, рекламна компанія «Ваша Втіха» має власне виробництво, що дозволяє виготовити рухомий LED рядок для Вас за індивідуальним замовленням. Матеріали і компоненти, які ми використовуємо у виробництві, відповідають сучасним стандартам якості, наші вироби витримують температурні перепади та вологість. А тому ми здійснюємо гарантійне обслуговування наших виробів протягом першого року експлуатації

Якщо Ви вирішили купити готове світлодіодне LED табло або виготовити рухомий LED рядок зателефонуйте за вказаними на сайті телефонами або напишіть нам на електронну пошту. Наші консультанти уточнять всі деталі проекту, за необхідності виїдуть на місце установки LED рядка, виготовлять світлодіодний рухомий рядок згідно з Вашим замовленням та виконають роботи з його монтажу.