Неон

Вивіски та логотипи з гнучкого неону – інтер’єрна та зовнішня LED реклама

РВК «Ваша Втіха» приймає замовлення на виготовлення вивісок з гнучкого LED неону. У нас можна замовити логотип з гнучкого неону для розміщення в інтер’єрі, LED неонову вивіску на магазин, напис з гнучкого неону для фотозони, кафе, розважальної зони у ТРЦ, а також будь-які предмети для інтер’єру (світильники, знаки, написи, покажчики, зображення).

Вивіски з гнучкого неону – це дуже помітна та оригінальна зовнішня LED реклама, яка споживає не так багато електроенергії як звичайні світлові вивіски та лайтбокси. Написи, фігури, знаки і вивіски з гнучкого неону дуже чітко передають зображення, виглядають привабливо при денному світлі, але особливо – вночі.

Неонові написи в інтер’єрі та логотипи з гнучкого неону у приміщеннях з неяскравим освітленням не просто рекламують ваш заклад, а й створюють відповідну атмосферу, забезпечують додаткову, ненав’язливу підсвітку.

Малюнки, зображення і написи з гнучкого LED неону дають можливість оформити дитячу ігрову зону, розважальну або танцювальну зону для дорослих. Неонові фігури або напис з гнучкого неону будуть дуже ефектно виглядати як декор інтер’єру для свята і на фотознімках гостей. При використанні на комерційних об’єктах, неонова реклама – це відмінний спосіб забезпечити рекламу та просування для свого бізнесу.

Сьогодні дуже модно використовувати неонові написи при оформленні святкового, весільного інтер’єру: неонові арки, імена з гнучкого неону, сердечка, новорічні символи, офіційна символіка, логотипи, фірмові знаки – все це можна виготовити з кольорового гнучкого LED неону.

Заказать неоновые надписи, фигуры, знаки, вывески из гибкого неона
Вивіски, логотипи, написи з гнучкого неону – внутрішня та зовнішня LED реклама

Неонові вивіски на замовлення в місті Київ

Неонові вивіски на замовлення виготовляються будь-якого розміру та рівня складності. Неонові букви, написи, логотипи виготовляються з гнучких трубочок, що дозволяють візуалізувати зображення високої складності. У РВК «Ваша Втіха» можна замовити виготовлення неонових табличок, вивісок, знаків, зображень, неонові написи на стіну та іншу рекламну продукцію з LED неону за вашим макетом або замовити розробку дизайну неонової реклами у наших дизайнерів.

РВК «Ваша Втіха» має власну виробничу базу як для виготовлення зовнішньої реклами, так і для виготовлення предметів інтер’єру, торгового обладнання, виставкових стендів, торгівельних стелажів, острівців продажу. Тому ми приймаємо як прості замовлення на виготовлення одиничних екземплярів рекламної продукції, так і складні замовлення з комплексного оформлення зовнішньої вхідної групи магазину, кафе, офісу, або на оформлення внутрішнього інтер’єру комерційних об’єктів, установ, офісів та фірм.

Неонові вивіски – ціна, застосування

Вивіски з гнучкого неону, таблички, неонові написи на стіну, декор для фотозони, неонові логотипи, нестандартні рекламні конструкції, застосування неонових трубочок при оформленні виставкового стенду або в дизайні вуличної рекламної інсталяції, відкривають широкі можливості як для реклами вашого бізнесу, так і для створення незабутньої святкової атмосфери. Ціна на неонові вивіски на замовлення в місті Київ, з урахуванням низького енергоспоживання і високої ефективності цього типу реклами, досить прийнятна для будь-якого замовника. На сьогодні, саме неонова реклама становить більше половини від усіх типів рекламних носіїв в світі і це, зовсім не випадково.

З будь-яких питань щодо виготовлення неонової реклами, ціни на неонові вивіски, вартості розробки дизайну будь-якого виду внутрішньої та зовнішньої реклами, звертайтесь за телефонами на сайті або надсилайте свої макети через он-лайн форму замовлення.