Рекламний штендер

Рекламний штендер – виносна вулична реклама

Рекламний штендер або мимохід – це невелика легка рекламна конструкція, що містить стислу рекламну інформацію про асортимент послуг або продукції. Мимохідь, як виносний вуличний рекламний носій, успішно використовують багато торгових точок, кафе, обмінні пункти, перукарні, оператори мобільного зв’язку, які розташовані на пішохідних зонах, де вивіска, внаслідок того, що знаходиться поза зоною перегляду пішоходів, погано виконує свої функції з залучення клієнтів. А рекламний штендер встановлюється поруч із магазином або кафе та інформує перехожих про товари, ціни, меню, акції ненав’язливо потрапляючи потенційним клієнтам на очі.

Замовити штендер, мимохід у Києві

Рекламна компанія «Ваша Втіха» приймає замовлення на виготовлення штендерів будь-якої складності. Це може бути двосторонній пластиковий, з композиту або алюмінієвий штендер із посиленим металевим каркасом або багаторазовий крейдяний штендер. Замовити штендер (мимохід) можливо з конструкцією розкладного «будиночку», або просто у вигляді вертикального стійки.

На рекламний штендер ціна залежить від конструкції, розміру, використовуваних матеріалів та варіанту нанесення зображень та тексту: друк, аплікація, фрезерування тощо.

У нас можливо замовити фігурний штендер – виносну конструкцію у формі товарів, що реалізуються, або людської фігури-покажчика (штендер ростова фігура).

Штендери з курсом валют для обмінних пунктів та банків виготовляються на замовлення з набором цифр та знаків необхідних для демонстрації поточного курсу валют.

Багаторазовий крейдяний штендер

Багаторазовий крейдяний штендер замовити вигідно тоді, коли є потреба щодня або часто міняти рекламну інформацію. Крейдяний штендер або штендер під запис маркером буде зручним для точок вуличного харчування та кав’ярень, бо дозволяє прописувати актуальне меню закладу з поточними цінами.

Купити штендер у Києві – РПК «Ваша Втіха»

У нас Ви можете купити штендер типової конструкції або замовити виготовлення мимоходу з індивідуальними характеристиками. РПК «Ваша Втіха» має власну виробничу та поліграфічну базу, тому ми виготовляємо і саму конструкцію, і наносимо на неї необхідні рекламні зображення та написи. Окрім цього, у нас можливо замовити й інші види зовнішньої та внутрішньої реклами для Вашого бізнесу.