POS продукція

POS матеріали – рекламні засоби для привернення уваги покупців

POS матеріали – це різноманітні рекламні елементи, які використовуються для оформлення місць продажу, та ефективної організації реклами в торговому залі. Мета POS продукції – привернення уваги покупця до певного бренду чи товару, та збільшення продаж.

POS реклама відрізняється від всіх інших видів тим, що повинна подіяти на покупця тут і зараз. Вона не зобов’язана бути запам’ятовуючою, як наприклад зовнішня реклама, так як створена для нагадування про товар, та стимулювання покупця до миттєвих покупок, тому повинна бути помітною і вигідною.

Замовити рекламні POS матеріали в Києві

POS продукція ( промо стенди, торгові стійки, цінники, мобайл, підставки під товари, тощо) повинна допомагати покупцеві орієнтуватися в пошуку потрібного продукту, не створюючи незручностей. Зображення на рекламних POS матеріалах, повинно стилістично повторювати рекламні образи зовнішньої або реклами ТБ, що викличе стійкі асоціації, і стане логічним завершенням рекламної компанії. І нарешті, якість самих виробів, включаючи барвистість зображення, зручність та довговічність конструкції, так само будуть працювати на імідж бренду, і підвищуватимуть ефективність продажу.

Замовити рекламні POS матеріали в Києві можливо в нашій рекламній компані. Ми пропонуємо повний перелік P.O.S. продукції. Якщо Вам необхідна продукція для покращення продаж, та оформлення торгової точки, зверніться до нас, і ми виготовимо її для Вас.

Перелік P.O.S. продукції представлений в додаткових розділах сайту – мобайл, цінники, стоппери, воблери, хардпостери, підставки під товари, таблички для поличок та прилавків.