Рекламний постер

Хардпостер – замовити рекламні POS-матеріали

Хардпостер або рекламний постер – це POS-матеріали для реклами товарів та брендів. Рекламний плакат може містити інформацію про товари, торгову марку, товарні новинки, акції, знижки, використовуватись як афіша про різні заходи: відкриття нових торгових точок, новинок кіно, конкурсів і розіграшів.

Перевага в тому, що замовити хардпостер недорого, а ефект від їх розміщення завжди позитивний, адже такий рекламний плакат сприймається не як нав’язлива реклама, а скоріше – як декорація з інформаційним повідомленням.

Реклама на постерах не дратує, розклеїти постери можна не тільки безпосередньо в місцях продажів, адже привабливе зображення та ненав’язливий текст все одно впливають на споживачів, створюючи сприятливі образи пов’язані з рекламованим товаром.

Виробництво хардпостеров – друк рекламних постерів Київ

Друк рекламних постерів Київ може замовити в РВК «Ваша Втіха». Наша рекламна компанія забезпечує професійну розробку дизайну і виробництво хард постерів будь-якого розміру і в необмеженій кількості тиражу. Ми забезпечуємо виготовлення хардпостеров таких видів:

  • об’ємні хардпостери,
  • фігурні хардпостери,
  • звичайні рекламні плакати.

Реклама на постерах розміщується, як правило, з одного боку. Віддруковане зображення наноситься на більш тверду картонну, якщо необхідно – пластикову основу. Можливо виконати повноколірний друк двосторонніх рекламних постерів, якщо їх необхідно розмістити, наприклад у вітрині, щоб один бік було видно з вулиці, а інший бік плаката – з торгового залу.

Фігурні та об’ємні хардпостери можуть виготовлятися для встановлення на підлозі – з ніжками та підпорами, можуть оснащуватись петлею, якщо їх передбачається підвішувати. Замовити виготовлення хардпостеров можливо через форму замовлення на сайті або за вказаними в сайті телефонами.

Рекламна компанія «Ваша Втіха» виготовляє всі види рекламної продукції, у нас можливо замовити рекламні POS-матеріали за наданим зразком, або Ви можете доручити розробку дизайну постера, рекламного стелажа, ростової фігури чи іншої POS-продукції нашим фахівцям.