Мобайл (Розділення відділів)

Мобайл – розділення торгових відділів за допомогою табличок

Мобайл – один з різновидів табличок, який виконує навігаційну функцію в магазинах і офісах. Мобайли представляють собою один з найбільш поширених засобів для проведення рекламних акцій як всередині, так і зовні торгових майданчиків. При цьому крім реклами товару, даний вид продукції покращує оформлення магазина, допомагає покупцеві орієнтуватись щоб знайти необхідні види товарів.

При великій кількості відділів, роль мобайлів не переоцінити, а якщо мобайл ще й перебуває в русі (від повітряних потоків), тоді миттєво привертає до себе увагу.. Ви можете зателефонувати до нас, щоб проконсультуватися щодо того, які саме мобайли найкраще підійдуть Вам!

Опис та характеристика мобайлів, способи їх застосування та використання в рекламному оформленні:

Мобайли відносяться до POS матеріалів, виготовлених у вигляді табличок. Найчастіше вони підвішуються під стелею, за допомогою декоративних тросів чи ланцюгів. Мобайли бувають двухсторонніми, нестандартної форми, а іноді конструкція цього виду POS-продукції складається з декількох частин, які підвішені незалежно один від одного.

За рахунок можливості втілення різних рекламних ідей, мобайли стали обов’язковим атрибутом, магазинів самообслуговування, офісних приміщень, та презентацій і виставок.

Величезна конкуренція на ринку надання товарів і послуг вимагає застосування все більш ефективних рекламних компаній. Враховуючи такий стан, вносяться нові ідеї для створення мобайлів, як засобу збільшення продаж. І це дійсно працює, адже навряд чи хтось зможе, пройти повз привабливу рекламну вивіску, яка іноді виконується у формі просуваємого бренду.

Мобайли так і манять клієнта йти в потрібному напрямку. Вони допомагають виділити рекламований товар серед безлічі решти продукції пропонованої на торговому майданчику.

Мобайл – таблички для окремих тогових відділів

За конструктивними особливостями мобайли поділяються на три групи: збірні; плоскі; об’ємні.

Плоскі мобайли представляють собою рекламні інструменти, які виготовляються у вигляді різних фігур. Саме зображення зазвичай друкується на плівці, і клеїться на ПВХ-пластик чи картон. Застосування того чи іншого матеріалу буде залежати від місця, на якому буде розташований мобайл. Це може бути яквнутрішня, так і зовнішня частина приміщення. Також при виборі матеріалів для виготовлення враховуються побажання і фінансові можливості замовника.

Збірні мобайли виробляються методом з’єднання. В результаті створюється об’єкт внутрішньої реклами, який включає в себе кілька незалежно обертових елементів.

Об’ємні мобайли є тривимірними конструкціями. Вони можуть збиратися у вигляді коробок або ж склеюватися з плоских частин. Класичний варіант об’ємного мобайла – це муляж, макет товару або його упаковки в збільшених або зменшених розмірах.

Виготовлення мобайлів виконується як за оригінальними варіантами, розробленими фахівцями, так і за наданими ескізами замовника.