Рекламні блістери

Рекламні блістери – це Pos матеріали, які представляють собою рекламні муляжі товарів. Призначення рекламного муляжу – привернення уваги споживачів, реклама товарів з метою їх просування на ринку аналогічної продукції. Рекламні блістери замовити можна і для того, щоб гарно оформити торговий прилавок, та стелажі, одночасно рекламуючи вигідні для реалізації товари.

Рекламні блістери – вид POS матеріалів, що використовується безпосередньо в місцях продажу для реклами певної торгової марки, бренду або товарного асортименту. Рекламний муляж – це вакуумна об’ємна упаковка, яка відтворює зовнішній вигляд рекламованої продукції, імітує її за розмірами, формою, кольоровим оформленням обгортки.

Замовити рекламні блістери для реклами товарів

Замовити рекламні блістери для просування своїх товарів вигідно, в першу чергу, виробникам товарів, щоб в подальшому розмістити рекламний муляж в місцях реалізації цих товарів.

Рекламні блістери виконують функцію демонстрації товару, привертають увагу, тому розміщуються в місцях прийняття покупцем рішення придбати товар (в торгових точках), а також при проведенні презентацій або промо-акцій, де покупець повинен запам’ятати як виглядає рекламований товар, запам’ятати назву товару і його переваги, щоб в подальшому впізнавати його серед аналогів і купувати.

Рекламні блістери – Pos матеріали для реклами товарів

Замовити муляжі товару можна надавши зразки упаковки або надіславши зображення (з усіх боків) та точний опис розмірів. Замовити муляжі можна як в масштабі 1:1, так і в збільшеному або зменшеному форматі.

Рекламна компанія «Ваша Втіха» виготовляє всі види Pos матеріалів – рекламні блістери, ростові фігури, фігурні цінники, стопери, таблички для полиць, тощо. У нас можна замовити комплексне оформлення торгового залу, а так само зовнішню рекламну продукцію – вивіску, поклейку вітрин, виносні штендери, банерні розтяжки тощо.