Адресні покажчики Київ

Будинкові знаки, адресні покажчики – нові стандарти на адресні таблички в м. Київ

Рекламно-виробнича компанія «Ваша Втіха» одна з перших виробників, здатних забезпечити виготовлення адресних покажчиків у м. Київ, згідно нових встановлених стандартів.

Будинкові знаки, адресні покажчики в м. Київ наразі ще дуже різноманітні за розмірами, дизайном, кольоровим оформленням, проте поступово, Київ вже переходить на уніфіковану систему оформлення адресних покажчиків та будинкових знаків. Після ряду досліджень були розроблені відповідні Правила адресних покажчиків Києва, які відрізняються від рекомендацій до адресних табличок, що були прийняті при підготовці столиці до Євро-2012.

Адресні покажчики нового зразка – це таблички з чіткими, контрастними білими літерами на темно-синьому тлі з транслітерацією на латиниці. Будинкові таблички затверджені вертикального та горизонтального зразка з виконаними на окремих носіях покажчиком вулиці та покажчиком номера будівлі. Вперше, такі адресні покажчики нового зразка розміщувалися в рамках пілотного проекту в Печерському районі Києва ще в 2017 році і тепер відбувається поступова заміна табличок по всій столиці.

У Рекламній компанії «Ваша Втіха» замовити адресні покажчики згідно Правил адресних покажчиків Києва, можуть як індивідуальні забудовники, так і житлово-експлуатаційні підприємства, кооперативи, об’єднання  співвласників багатоквартирних будинків та інші зацікавлені клієнти. Наша компанія забезпечить виготовлення адресних покажчиків та будинкових знаків згідно з чинним стандартом ISO 28722: 2008 та всіх вимог встановлених Правил.

Виготовлення адресних табличок та вуличних покажчиків
Адресні покажчики в м. Київ

Адресні покажчики нового зразка – стандарти виготовлення

Виготовлення адресних покажчиків виконується за чіткими правилами щодо розміру, кольору написів (білий RAL 9003) та фону (темно-синій RAL 5013), змісту та розміщення написів, розмірів шрифту і символів, в єдиному дизайні для горизонтального і вертикального типу адресному таблички.

Замовити виготовлення адресного покажчика, адресні таблички
Адресний покажчик горизонтальний м. Київ

Для вертикальних (встановлюються з двору) та горизонтальних (встановлюються на фасадах, що виходять на вулицю) табличок, передбачені точні розміри: висота 480 і 215 см, довжина: з поправкою у кратному розмірі на довжину таблички залежно від числа символів у назві вулиці. Покажчики вулиць та будинків повинні бути виготовлені за стандартом ISO 28722: 2008, так, основа покажчика: сталь товщиною від 1 до 1,5 мм, рекомендована висота бортиків від 15 до 18 мм. Кути адресних табличок закруглені, з радіусом 5 мм для малих типових розмірів покажчиків та 7,5 мм для великих типових розмірів покажчиків.

Крім цього, будинкові знаки та адресні покажчики в м. Київ повинні встановлюватись у чітко визначених місцях:

  • в мікрорайонах щільної забудови – на кутах кварталів на перехрестях;
  • при нещільному розміщенні будівель з проходами між ними – на обох кутах фасадів;
  • при відсутності на перехресті будинків – на найближчому до перехрестя будинку.

Для позначення фасадів будинків, які виходять у двір, передбачено використання вертикальних покажчиків з назвою вулиці та номером будинку, для будівель довжиною понад 20 м. передбачено обов’язкове розміщення адресних покажчиків по обох краях фасаду будівлі з боку вулиці.

В рекламній компанії «Ваша Втіха» можна замовити адресні покажчики в будь-якій необхідній кількості, це може бути один набір (табличка з назвою вулиці та табличка з номером будинку) або комплект адресних покажчиків для всіх будівель забудовника, для вулиці, перехрестя або цілого мікрорайону.

На адресні покажчики ціна встановлюється в залежності від їх розміру та замовленої кількості. Ознайомитись з докладною інструкцією на виготовлення адресних покажчиків для м. Київ, можна скачавши ІНСТРУКЦІЮ.

У РВК «Ваша Втіха» також можливо замовити адресні, інформаційні, навігаційні таблички та знаки будь-якого довільного дизайну, розміру, кольору. Ми приймаємо замовлення на виготовлення LED табличок та знаків, навігаційних будинкових знаків з підсвіткою, навігаційних стендів для ТРЦ, офісних центрів. Ознайомитися з прикладами наших робіт можна на сторінці ТАБЛИЧКИ.