Led вивіски світлодіодні

LED вивіски світлодіодні – зовнішня реклама

Рекламні LED вивіски зі світлодіодами використовуються і як зовнішня, і як внутрішня, інтер’єрна реклама. Це ефективний та ергономічний спосіб привернути увагу потенційних клієнтів.

Світлодіодні вивіски – це рекламні тексти та повідомлення, які виконані відкритими світлодіодними лампочками розміщеними у спеціальному коробі. LED-реклама може бути виготовлена як вивіска із назвою або ж це може бути просто світловий покажчик на продукцію, товар або послуги, що пропонуються потенційним клієнтам, наприклад «Coffеe», «Нотаріус», «СТО». Така LED вивіска в Києві привертає до себе увагу у будь-який час доби. За своїми характеристиками, світлодіодні вивіски забезпечують найбільш чітке відображення рекламного тексту, бо світлодіоди спрямовують світло тільки вперед, що гарантує відмінну видимість навіть на великих відстанях.

На LED вивіски ціна невисока, але прослужить така світлова реклама довго і світлодіодні вивіски економічні у споживанні електроенергії.

Світлодіодні LED вивіски – переваги LED реклами:

  • Чітка видимість рекламних повідомлень;
  • Ергономічність та стабільність світлового потоку;
  • led-освітлювачі чудово підходять як для демонстрації написів, так і для передачі чітких, ефектних зображень (логотипи, знаки, покажчики та ін.);
  • Мають великий діапазон робочих температур;
  • Використовуються як класичні світлові вивіски і як led-табло зі змінними рекламними повідомленнями.

Замовити LED вивіски Київ – ціна, асортимент

Замовити LED вивіски Київ може будь-якого розміру, з led-освітлювачами будь-якого кольору. Світлодіодні вивіски можуть використовуватись як покажчики: “Аптека”, “Бар”, “Відкрито”, “24 години”, “Магазин” тощо. Якщо вивіска виконана за типом led-табло або led-рядка, тоді інформація, що демонструється, може змінюватись.

На led-вивіски ціна залежить від розміру виробу, від кількості та типу лед-освітлювачів, що використовуються. У нас Ви можете замовити LED вивіски згідно з представленим дизайн-макетом або доручити розробку дизайну вивіски нашим фахівцям.