Рекламний дисплей

Рекламний дисплей pos

Рекламний дисплей або pos дисплей – рекламна конструкція, яка встановлюється для демонстрації nf реклами товарів. Рекламний дисплей – це ті pos матеріали, які забезпечують фірмове, привабливе розміщення товарів, за своїм призначенням – це місце демонстрації, рекламний стелаж для товарів певного виду чи бренду. На дисплеї розміщуються зразки або ж сама продукція, а дисплей виготовляют під фірмові кольори з зображенням бренду або торгової марки.

Розміщуються рекламні дисплеї в місцях продажів – ТРЦ, магазинах, супермаркетах та інших торгівельних точках. Pos дисплеї використовуються при оформленні виставкових стендів, промо-акцій, дегустацій. Необхідно замовити рекламні pos дисплеї для забезпечення належної рекламної презентації свого товару або бренду.

Рекламні pos дисплеї замовити в м. Київ

Замовити рекламний дисплей можна будь-якого розміру, це може бути невеликий настільний дисплей для товарів, pos дисплей, який кріпиться до торгових полиць, демонстраційний дисплей для товарів, що встановлюється на підлозі.

Рекламний дисплей – це pos матеріали, які застосовуються в будь-яких торговельних закладах. Замовити рекламний дисплей, якщо він невеликого розміру, можна з картону або легкого пластику, для великих дисплеїв можуть використовуватись металоконструкції, композитні матеріали, деревина.

Рекламний дисплей pos – переваги

Дисплей для товарів, як рекламне місце і місце демонстрації рекламованого товару, має ряд переваг:

  • Презентує сам товар, крім цього – бренд виробника та торгову марку. Брендовані дисплеї дозволяють споживачам легко знайти і купити товари улюбленого бренду і приваюлюють нових потенційних споживачів;
  • Виготовити дисплей для товарів можна будь-якого розміру забезпечивши компактну і красиву викладку товарів;
  • Дисплей, як рекламне місце і товарний стелаж можна розмістити де завгодно – невеликі дисплеї можуть розташовуватись на торгових прилавках, на полицях, прикріплятись до торців торгових стелажів; великі дисплеї встановлюються на підлозі в найбільш відвідуваних місцях.
  • Дисплей – це не тільки місце демонстрації і викладення товару, але й реклама – як всі pos матеріали він містить рекламні зображення, повідомлення, фірмовий знак та іншу інформацію, що допомагає привернути увагу споживачів та стимулює до придбання товару.

Виготовлення pos продукції в м.Києві

Рекламна компанія «Ваша Втіха» має власне виробництво і може забезпечити професійне і масове виготовлення pos продукції в м.Києві. У нас можна замовити рекламні дисплеї, стопери, воблери, брендовані стелажі, стійки, шелфтокери, таблички для полиць і всі інші види pos матеріалів.