Рекламний воблер

Рекламні воблери, виготовлення на замовлення

Рекламний воблер – це поширений вид поліграфічної Pos-продукції, призначення якої – привернути увагу покупця. Воблер – це оригінальний рекламний цінник, повідомлення про акцію, розмір знижки, чи-то просто зображення фірмового знака, який розміщується на еластичній «ніжці» і кріпиться до полиць, стелажів на яких розміщені товари рекламовані воблером. Назва походить від англійського слова «to wobble» – вібрувати, і саме це забезпечується гнучким кріпленням такого рекламного цінника.

Рекламний воблер часто може мати нестандартну форму. Ці цінники виконують важливі рекламні функції – інформують про ціну, знижки, акції, можуть містити рекламні слогани товару та ін.

Рекламні воблери – Pos-матеріали для магазинів

Яскраві, оригінальні воблери мають ту перевагу, що привертають увагу покупців. Виготовити такий фігурний рекламний цінник на гнучкій ніжці можливо будь-якої форми з друком на ньому будь-яких зображень. Професійно виготовлені Pos-матеріали для магазинів дозволяють виділити вигідний для реалізації товар, а виробникам товарів дають можливість виділити свою продукцію серед аналогічних конкуруючих товарів. Перевага ще й в тому, що замовити рекламні воблери недорого, це один з недорогих видів рекламної Pos-продукції.

Замовити рекламні воблери – реклама в Києві

Замовити рекламні воблери Київ може в РПК «Ваша Втіха». Наша компанія має власне виробництво та виготовляє всі види зовнішньої та внутрішньої реклами, а також – всі варіанти рекламної Pos-продукції. Ви можете запропонувати свої варіанти оформлення або довірити розробку дизайну нам.