Декорації

Декорації на замовлення для реклами бізнесу або оформлення різних заходів

Рекламна компанія «Ваша Втіха» виконує розробку, дизайн та виготовлення декорацій в Києві для будь-яких заходів. Наші фахівці продумають оформлення урочистих заходів (весіль, днів народження, шкільних випускних, новорічного вечора, тощо), спроектують декорації для виставки, корпоративу, фестивалю або бізнес-форуму. У нас Ви можете замовити декорації для фотозони, оформлення сцени або діджейського пульта.

Рекламна компанія «Ваша Втіха» приймає замовлення на виготовлення декорацій в Києві розливного рівня складності – від створення стандартних демонстраційних макетів до замовлень на комплексне оформлення декорацій для виставки, презентації або фестивалю.

Інтер’єрна реклама та декорації в Києві

Інтер’єрна реклама знайшла широке застосування у торгівельно-розважальних центрах. Саме за допомогою декорацій, відвідувачі ТРЦ безпомилково знаходять зону харчування, зону для дитячого відпочинку та зони проведення промо-акцій, якими розважають відвідувачів ТРЦ у вихідні та святкові дні.

Інтер’єрна реклама та декорації в Києві необхідні також при проведенні виставок та ярмарків. За допомогою декорацій та інтер’єрної реклами Ви можете представляти свій бренд, привернути увагу потенційних споживачів та вдало презентувати продукцію.

У нас можна замовити декорації, які будуть представляти собою якусь декоративну річ, банерну інтер’єрну розтяжку для фойє або виставкової зони, стенд або макет будь-якої форми – у вигляді авто, фігури людини, будинку, продукції, яку Ви виробляєте.

Декорації для свят – виготовлення декорацій на весілля, ювілеї, новорічні свята, декорації для тематичних вечірок

Вдалі тематичні декорації дуже важливі, адже допомагають створити святковий настрій та створити відповідну атмосферу. Замовити декорації Київ може для будь-яких урочистостей – вечірок на Хелоувін, весільні декорації, новорічні прикраси, декорації для дитячих свят або днів народження. Дизайн та виробництво декорацій ціна того, що свято запам’ятається!

Декорації для свят – це акценти, які створюють атмосферу, підкреслюють тематику, привертають увагу присутніх. Дизайн та виробництво декорацій ціна святкового настрою!

Виготовлення декорацій для кожного заходу вимагає індивідуального, особливого підходу і дизайнери РПК «Ваша Втіха» такий професійний і креативний підхід гарантують!

У нас можна замовити:

– рекламні декорації та інтер’єрну рекламу для товарів і послуг;

– декорації для корпоративних заходів;

– декорації для виставок та бізнес-форумів;

– декорації для свят;

– весільні декорації;

– декорації для тематичних вечірок, творчих вечорів, театралізованих вистав, декорації для фотозони тощо.