Стела

Рекламна стела в Києві – маяк для Ваших клієнтів

Рекламна стела в Києві – це маяк, який спрямовує до Вас нових клієнтів! Рекламна стела – габаритна конструкція рекламного, навігаційного чи інформаційного призначення, яка встановлюється на окремому фундаменті в зоні найбільшої видимості. Рекламна стела ціна яскравої, помітної зовнішньої реклами.

Замовити рекламну стелу (стійку) можна будь-якого розміру – від 1 до 30 метрів. Це може бути конструкція з яскравими статичними елементами, з підсвіткою або без, з динамічними світловими сегментами.

У нас можна замовити рекламну стелу в оригінальному, ексклюзивному дизайні. Ми виготовляємо стели-вказівники, стели-пілони. Рекламна стійка може рекламувати конкретно Вашу компанію або бути інформаційним покажчиком про те, які фірми, товари або види послуг можна знайти у великому офісному або торговому центрі. Стели-вказівники розміщуються на перехрестях або вздовж автомагістралей для скеровування потенційних клієнтів саме в Ваш ресторан, готель або ТРЦ.

Ціна виготовлення рекламної стели

Рекламна компанія «Ваша Втіха» професійно розробляє дизайн та забезпечує якісне виготовлення стел будь-якого розміру та призначення. Рекламна стела ціна залежить від складності конструкції, розмірів, використовуваних матеріалів, наявності спеціальних можливостей (рухомих сегментів, підсвітки, LED-екранів, тощо). А тому, ціна виготовлення рекламної стели розраховується індивідуально для кожного клієнта вже на стадії затвердження дизайн-проекту. Але попередньо зорієнтувати Вас в діапазоні цін можуть наші консультанти, якщо ви звернулись до нас за e-mail або за телефонами вказаними на сайті.

Замовити стелу в Києві – Рекламна компанія «Ваша Втіха»

Перш ніж замовити стелу в Києві, Ви повинні знати, що такі конструкції відносяться до малих архітектурних форм, а тому для установки стели необхідний спеціальний дозвіл.

За типом розміщення рекламна стійка (стела) може бути не тільки зовнішня (що розміщується вздовж магістралей, на території АЗС, супермаркетів, ТРЦ, тощо), але і внутрішня – рекламна стійка, що встановлюється всередині приміщень.

Замовити стелу в Києві можна будь-якого розміру, вона може бути одно або двосторонньою, округлою, циліндричною чи-то іншої форми, підсвічуватись зовнішніми освітлювачами на кронштейнах, світлодіодами або неоном зсередини або по периметру щита. При розробці дизайну стели, наші фахівці, виходячи з запланованого місця установки, обов’язково розрахують оптимальну висоту стели, яка необхідна для забезпечення видимості реклами.

Як додаткові функціонально-декоративні елементи, на стелі можуть розміщуватись рухомий рядок, об’ємні букви, лайтбокси, флагштоки, ліхтарі вуличного освітлення. На Ваше замовлення може бути виготовлена ​​і мобільна рекламна стела, яку можна буде транспортувати з місця на місце. Мобільна рекламна стела, якщо вона виготовлена з світловими елементами, розрахована на електроживлення від 220 Вт.

Наша компанія забезпечить виготовлення оригінальної стели з якісних матеріалів, стійких до впливу навколишнього середовища: пластик, метал, алюміній, акрил, композит та ін.

Зверніться в РПК «Ваша Втіха» і наші фахівці розроблять оригінальний дизайн та виготовлять рекламну, навігаційну або інформаційну стелу, яка буде маяком, що скеровує до Вас нових клієнтів!