Рухомий led рядок

Рухомий рядок – led реклама в Києві

Світлодіодний рухомий led рядок – динамічна рекламна вивіска, яка демонструє вигідні рекламні повідомлення через змінюваний текст на led-табло. Рекламний рухомий рядок, добре поєднується з іншими видами реклами: вивіскою, банерами, тендером, проте, його перевага у тому, що світлові динамічні повідомлення дозволяють ненав’язливо інформувати потенційних клієнтів про товари, послуги, акційні пропозиції, розпродажі та новинки. Якщо на банері внести зміни в рекламний текст неможливо без виготовлення нового рекламного плаката, то led рядок, дозволяє хоч щодня міняти та оновлювати зміст рекламних повідомлень.

Рухомий led рядок – асортимент та характеристики

На нашому сайті Ви можете замовити рухомий led рядок, будь-якого розміру від 1 до 3-х метрів для демонстрації рекламних повідомлень про Ваш бізнес.

Колір діодів: червоний, білий, синій, зелений. Led рядок – універсальний у використанні рекламний носій, який програмується рекламою та оголошеннями різного обсягу: Ви можете демонструвати інформацію про товарний асортимент, спеціальні пропозиції, контакти, умови замовлення та ін.

Світлодіодний рекламний рядок, як і led-табло, може виготовлятись з можливостями демонстрації анімаційних та мультимежних ефектів, показувати дату, час, температуру, розклад та іншу актуальну інформацію. Швидкість показу інформації, частота повтору, яскравість світла, регулюються за Вашими побажаннями.

Світлодіодна led реклама – замовити рухомий led рядок

У Рекламно-виробничій компанії «Ваша Втіха» можливо замовити лед рядок необхідного розміру, або світлодіодне led табло для демонстрації курсу валют. Ви можете оформити онлайн замовлення, зателефонувати чи написати нам на e-mail для обговорення деталей замовлення.