Рекламні інсталяції

Рекламні інсталяції – незвичайні рекламні конструкції

З усіх типів реклами, рекламні інсталяції – це найбільш масштабні, високоефективні для просування товарів і послуг, але при цьому – найменш дратуючий потенційних клієнтів вид реклами. Зумовлено це тим, що професійно розроблена і оригінальна рекламна інсталяція – це цікавий та ефектний рекламний арт-об’єкт, який незмінно викликає прихильне сприйняття, веселить, піднімає настрій, «розчиняє» своїм оригінальним виглядом навколишню буденність.

Об’ємні рекламні конструкції – ефективне залучення споживачів

Популярність виготовлення масштабних рекламних конструкцій, обумовлена ​​тим, що вони найбільш ефективно дозволяють досягти рекламних цілей – привернути увагу великої кількості людей, забезпечити запам’ятовування фірми, товару або послуги, встановити взаємодію з потенційним споживачем. Незвичайні рекламні конструкції демонструють рекламовані товари під нестандартнім, інтригуючим кутом зору, вони дивують, іноді смішать, руйнують стереотипне сприйняття, а тому – викарбовують у свідомості чіткі, позитивні образи про рекламовані товари

Вуличні рекламні інсталяції – гра в асоціації

Вуличні рекламні конструкції дуже популярні в усьому світі, зараз вони знайомі вже і нам. Найбільш простий приклад – оригінальні об’ємні рекламні конструкції, якими нас радує McDonalds.

Замовити рекламні інсталяції Київ

Замовити рекламні інсталяції Київ може в рекламній компанії «Ваша Втіха». Оригінальні рекламні споруди використовуються для:

  • оформлення територій прилеглих до магазинів, кафе, ресторанах, фірмам;
  • оформлення рекламних зон і фойє в торгових центрах;
  • для реклами нових продуктів, товарів, брендів;
  • оформлення виставок, ярмарків, рекламних заходів.

Компанія виготовляє зовнішню та внутрішню рекламу всіх видів бо має власні виробничі потужності, щоб виготовити будь-яку рекламну конструкцію. Наша рекламна компанія виготовляє будь-які пластикові, металеві, композитні конструкції, ми працюємо з акрилом, склом, ПВХ, МДФ, ДСП, усіма видами плівкових та інших покриттів.

Штат креативних дизайнерів дозволяє розробити до дрібниць продуману, оригінальну рекламну композицію. Ми створюємо стаціонарні і мобільні оригінальні рекламні конструкції, які обертаються, рухаються, підсвічуються, але насамперед – ми виробляємо оригінальні ідеї позиціонування рекламованих товарів та послуг.

У нас можна замовити рекламні інсталяції, які вигідно будуть позиціонувати і сам рекламований продукт, і разом з цим – створять цілісну та привабливу картину з навколишньою буденністю.