Оформлення магазинів

Комплексне рекламне оформлення магазинів у Києві

Рекламно-виробнича компанія «Ваша Втіха» (Київ) виконує замовлення на комплексне рекламне оформлення магазинів, у нас Ви можете замовити розробку дизайну, виготовлення, монтаж будь-якого типу реклами для магазину:

  • Зовнішня реклама для магазину: вивіски для магазинів, лайтбокси, рекламні банери, рухомий Led рядок, оформлення фасаду, поклейка вітрин, таблички, вуличні штендери, вказівники;
  • Внутрішнє рекламне оформлення магазину: реклама в інтер’єрі, торгові стенди, стелажі для товарів, промо-стійки, дегустаційні столи, табличку графік роботи, рекламні та інформаційні стенди, куточок споживача та ін .;
  • POS-матеріали для магазину: рекламні постери, ростові фігури, підставки під товари, мобайл (навігаційні таблички з назвами відділів магазину), цінники, стопери, рекламні блістери та дисплеї для товарів.

Рекламне оформлення торгових точок

Рекламне оформлення торгових точок виконується в єдиному продуманому стилі, всі рекламні матеріали включають назву торгової точки, логотип та інші реквізити. За допомогою цінників, шелфтокерів та рекламних блістерів, магазин інформує своїх покупців про акції, знижки, нові товари, тощо. Якщо для магазину ще не обрано корпоративні кольори, шрифти, логотип, Ви можете замовити у нас брендінг для свого бізнесу. Рекламна компанія «Ваша Втіха» може розробити єдиний стиль дизайну на рекламні носії та POS-матеріали для магазину.

Торгові стійки, стелажі, рекламні стопери, плакати, виготовляються під рекламу товарів, що продаються у торговій точці. У нас можна замовити рекламні муляжі, ростові фігури для залучення уваги покупців до товарів. Ми виготовляємо промо та демонстраційні стенди оснащені підсвічуванням, звуковим та відео супроводом, оснащенням джерелами електроживлення, водопостачання та іншими комунікаціями, які необхідні для демонстрації товарів.

Замовити оформлення магазину в Києві – рекламна компанія «Ваша Втіха»

Рекламна компанія «Ваша Втіха» – це повний комплекс послуг з розробки дизайну, виготовлення та монтажу всіх видів реклами будь-якого рівня складності. У нас можна замовити рекламне оформлення магазину «від і до», можна звернутися для співпраці з приводу сезонного оформлення вітрин, регулярного замовлення обновлюваних POS-матеріалів, виготовлення брендованого торгівельного обладнання (торгові стенди, стелажі для товарів, дисплеї, шелфтокери, тощо).

Звернувшись до наших дизайнерів, Ви зможете замовити розробку дизайну будь-якого типу рекламних матеріалів. Виготовлення реклами виконується з урахуванням фірмового стилю, вимог брендбуку та розмірів торгового залу. Інтер’єрна та зовнішня реклама магазину виконується з використанням фірмових кольорів, шрифтів, логотипу точки продажів. Для виготовлення ПОС-матеріалів – брендові кольори і логотипи товарів, що є в продажі. Наша компанія має власну виробничу базу, тому ми виконуємо всі види робіт без залучення посередників: повно колірний друк на будь-яких типах носіїв, розробку, виготовлення та монтаж об’ємних світлових, несвітлових рекламних конструкцій, вивісок, штендерів, лайтбоксів, тощо.

На оформлення торгових точок ціна залежить від використаних у виробництві матеріалів та рівня складності замовленого рекламного носія. Ми не пропонуємо Вам дешеву, посередню, таку, що швидко зношується рекламну продукцію, ми виготовляємо якісну, ефектну, довговічну рекламу для успішного розвитку Вашого бізнесу!