Об’ємні букви

Рекламні об’ємні букви – зовнішня реклама Київ

Рекламні об’ємні букви можуть бути як самостійним видом реклами, так і використовуватись для ефектного оформлення вивісок, інтер’єрних написів, вуличних рекламних інсталяцій. Світлові об’ємні букви і написи – гарантований спосіб привернути увагу потенційних клієнтів у будь-який час доби. Така зовнішня реклама найчастіше використовується для вигідної демонстрації назви ресторану, готелю, кафе, торгових центрів, АЗС.

У нас можливо замовити об’ємні літери з підсвіткою та несвітлові літери і знаки різноманітних форм та у будь-якому розмірі. Маючи власну виробничу базу, ми не обмежуємо своїх клієнтів у виборі шрифтів, форм, відтінків підсвітки при оформленні реклами об’ємними літерами.

Рекламні літери, логотипи, знаки – види, приклади робіт

Об’ємні літери з підсвіткою

Світлові об’ємні букви – найефектніший вид оформлення вивіски, окрім цього, вони успішно використовуються для внутрішньої реклами, оформлення інтер’єру.

Об’ємні літери з підсвіткою можуть мати різні типи освітлення – коли світиться лише лицьова частина літери, букви можуть бути повністю виготовлені з світлопроникного акрилу, мати лише контурне або бічне освітлення.

3D букви та написи можуть мати контражурну підсвітку, коли підсвічується лише задня сторона напису, літери. Таке стильне освітлення надає ефекту легкості рекламному напису, і в такому виконанні реклама виглядає як 3D букви і написи що висять у повітрі.

Об’ємні написи та літери без підсвітки

Найчастіше, для ефектної вивіски та рекламного оформлення інтер’єру використовуються об’ємні написи та літери без підсвітки. Освітлення таких написів забезпечується або світловим фоном основи напису, або інтер’єрним освітленням.

Плоскі букви, псевдоб’ємні букви (від 1 до 10 мм)

Плоскі букви виглядають дуже ефектно на вивісках і як частина рекламного оформлення інтер’єру торгової точки, ресторану, кафе, відмінно підходять для офісів. Виготовлення літер можливе з будь-яких матеріалів (акрил, пластик, фанера, оргскло, метал, композит, тощо) методом фрезерування або лазерної порізки.

Об’ємні букви з пінопласту

Об’ємні букви з пінопласту дуже популярні при виготовленні як вуличної, так і інтер’єрної реклами, фотозони, декору на урочисті заходи. Букви, написи, декор із пінопласту коштують недорого, можуть виготовлятись величезних розмірів та фарбуватись у будь-які кольори. Вони легкі за вагою, тому можуть розмішуватись на стіні, фасаді, на підлозі, на вулиці, мати підвісні кріплення.

Зовнішня реклама Київ – об’ємні букви, написи, декор

Реклама об’ємними літерами з підсвіткою – це, безумовно, найдієвіший спосіб, якщо Ви маєте на меті виділити свою торгову точку, заклад або фірму на тлі плоских рекламних вивісок та табличок. При оформленні інтер’єру або для створення тематичних декорацій вигідно використовувати несвітлі літери та написи, літери з пінопласту. У рекламній компанії «Ваша Втіха» можливо замовити виготовлення літер та написів будь-якої складності.

Замовити об’ємні букви – ціна, виготовлення, дизайн

Ви можете замовити об’ємні букви за готовим макетом, зразком, або описавши нашим дизайнерам свої побажання. РВК «Ваша Втиха» приймає замовлення на розробку фірмового стилю, який надалі використовуватиметься у всіх типах реклами та на комплексне оформлення зовнішньої та внутрішньої реклами.

Виготовляються світлові літери з акрилу, пластику, композитного матеріалу, вони можуть мати металевий каркас або фонову підкладку (основу) з підсвіткою або без освітлення. Несвітлові об’ємні літери з пластику, дерева, фанери, акрилу, оргскла або інших матеріалів також можуть розміщуватись на світловій або несвітловій основі, кріпитися безпосередньо на фасад, стіну, мати підвісні кріплення під стелею. На рекламні об’ємні букви ціна розраховується виходячи зі складності виготовлення, розмірів, типу підсвічування та матеріалів, що використовуються.

Більше прикладів наших робіт можна переглянути на сторінках – Рекламні об’ємні букви