Рекламні об’ємні букви

Об’ємні букви в Києві – ефектна зовнішня реклама

Об’ємні букви – ефектний та ефективний вид зовнішньої реклами. Об’ємні букви в Києві є одним з найбільш поширених видів оформлення рекламної вивіски, особливо, якщо це назва фірми, ресторану, кафе, торгового центру.

Різноманітність форм, кольорів, використовуваних шрифтів, типів підсвітки та рельєфів оформлення вивіски об’ємними літерами є запорукою того, що така зовнішня реклама в Києві не залишиться непоміченою Вашими потенційними клієнтами.

Об’ємні букви – рекламні вивіски в Києві

Об’ємні букви мають ту перевагу, що виразно виділяються навіть там, де фасади будівель перенасичені різними видами зовнішньої реклами. Сьогодні рекламні вивіски в Києві дуже різноманітні и якщо Ви прагнете до впізнаванності бренду, бізнес-точки або офісного представництва, тоді доведеться добряче поламати голову над оформленням рекламної вивіски. І в цьому випадку, тривимірні об’ємні букви з підсвічуванням – відмінний спосіб виділиться на тлі плоских рекламних табличок та вивісок.

Об’ємні букви на вивісці підкреслюють статус власника бізнесу, привчають клієнтів до назви бренду або торгової марки. Оформлення об’ємними літерами гарантує чітку видимість вивіски на великих відстанях, вдень об’ємні літери привертають увагу оригінальністю форми та кольору, а в ночі ще й своїм світінням.

Рекламные световые объемные буквы для вывески

Замовити об’ємні букви в Києві – рекламна компанія «Ваша Втіха»

Замовити об’ємні букви можна будь-якого розміру та форми. Не обов’язково щоб у Вас вже був готовий макет майбутнього напису – дизайнери нашої компанії допоможуть продумати ідею, розроблять дизайн-проект, а фахівці з монтажу виконають роботи з монтажу вивіски. У нас можна замовити об’ємні букви з підсвічуванням різного типу або ж без підсвітки. Об’ємний напис може встановлюватися безпосередньо кріпленням літер на фасад або можна замовити вивіску з об’ємними літерами розміщеними на ній.

Власне виробництво, сучасні технології, широкий вибір матеріалів, новітні економні види підсвітки дозволяють нам виконувати наоригінальніші дизайнерські проекти і створити неповторний та впізнаваний стиль Вашої компанії.

Замовити рекламні вивіски в Києві виконані об’ємними літерами можна з використанням різних видів підсвічування:

  • Пряме світіння, коли підсвічується лицьова передня сторона букв напису.
  • Пряме і бокове світіння вивіски, коли підсвічені передня та бічна сторона букви.
  • Котражур, коли підсвічування спрямоване від задньої сторони літер на стіну будівлі, де розміщено напис або на підставку вивіски, якщо букви розміщені на ній.

Виготовлення об’ємних написів – основні види букв:

СВІТЛОВІ ОБ’ЄМНІ БУКВИ

Світлові об’ємні букви – дуже ефектний вид зовнішньої реклами, що привертає увагу, запам’ятовується і добре читається в будь-який час доби. Контраст при освітленні дозволяє візуально виділити логотип або назву фірми. Найчастіше, світлові об’ємні букви з підсвіткою виготовляються з акрилу, ПВХ, металу, а освітлюються в більшості випадків світлодіодами.

НЕСВІТЛОВІ ОБ’ЄМНІ БУКВИ

Виготовляються з тих же матеріалів, але без внутрішнього підсвічування. Їх використовують тоді, коли підсвічування напису не потрібне або ж тоді, коли хороша видимість напису забезпечується зовнішніми прожекторами. Це більш економічний варіант оформлення вивіски, він дешевше, не вимагає регулярного обслуговування підсвічування, легше за вагою, простіший в установці.

ОБ’ЄМНІ БУКВИ З КОНТУРНОЮ ПІДСВІТКОЮ

Контражур ( контурна підсвітка) дозволяє створити підсвічування букв з задньої сторони. Такі рекламні вивіски неначе висять на світловому фоні. Це стильне, ефектне і оригінальне оформлення, яке виглядає дорого, солідно, підкреслює статус та гарантує залучення уваги потенційних клієнтів.

ПЛОСКІ БУКВИ (від 1 до 10 мм товщиною)

Плоскі букви для вивіски – це букви букви виготовлены з фанери, акрилу, пластику, композиту. Вони менш об’ємні, але при правильному застосуванні виглядають легко, стильно, ефектно. Такі букви для вивіски використовуються і самостійно, і як комплексне доповнення до інших видів зовнішньої реклами на фасадах. Перевага в тому, що плоскі букви коштують недорого, виглядають ефектно, довговічні, не вимагають особливого обслуговування. Матеріали: акрил, пластик, метал, композитний матеріал. Виконуються вони методом фрезерування, різання або гравіювання. Плоскі букви чудово можна висвітлювати дистанційними світильниками.

БУКВИ З ПІНОПЛАСТУ

Вивіски з буквами з пінопласту – бюджетний за ціною, легкий по вазі і досить довговічний вид об’ємних, без підсвічування букв. Виконуються такі літери з екструдованого пінопласту, вони добре фарбуються в будь-які кольори, товщина їх становить від 20 мм.

Виготовлення об’ємних написів для різних заходів – літери для декорацій і фото сесій

Виготовлення об’ємних написів і декорацій може знадобитися при проведенні цілого ряду заходів – весіль, дитячих свят, фото сесій, зйомок рекламних роликів тощо. У більшості випадків, такі об’ємні букви для декорацій мають одноразове використання, а тому виготовляються з недорогих матеріалів, але у нас можна замовити об’ємні букви для декорацій і в «Преміум» варіанті.